Wideo ma 1,5 mln wyświetleń. "Tak mój sąsiad odśnieża"

212

Ogromną popularność na TikToku zdobyło nagranie wideo zarejestrowane przez jednego z internautów. Mężczyzna pokazał sposób, w jaki jego sąsiad odśnieża swoje podwórko. Komentujący nie ukrywali oburzenia.

Wideo ma 1,5 mln wyświetleń. "Tak mój sąsiad odśnieża"
Sposób odśnieżania zbulwersował internautów (TikTok)

Intensywne opady śniegu oprócz radości dzieci potrafią przysporzyć też sporo problemów dorosłym. Niewątpliwie potwierdzi to każdy osoba, która co roku odpowiada za odśnieżanie swojej posesji oraz graniczącego z nią chodnika. Zajęcie to należy do wymagających, zwłaszcza gdy temperatura spada poniżej zera, a sam białych puch nie przestaje spadać z nieba.

Na TikToku pojawiło się nagranie z odśnieżania posesji, które wzbudziło zainteresowanie internautów. Pewien mężczyzna postanowił nagrać swojego sąsiada, a konkretnie to sposób, w jaki ten pozbywa się białego puchu ze swojej działki. Bohater filmiku miał ułatwione zadanie, gdyż używał specjalnej maszyny, która sama wciągała śnieg. Kontrowersje wzbudziło jednak miejsce, gdzie urządzenie "wypluwało" niechciany odpad.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Sąsiad, ośnieżając swoją posesję zaśnieżał jednocześnie teren należący do autora nagrania. Maszyna, której używał wciągała śnieg z ziemi i od razu wyrzucała go w powietrze. Siła była tak duża, że biały puch lądował za płotem.

Tak mój sąsiad odśnieża swoje podwórko. "Łopatuje" i na nasz teren. Nie ma to jak mieć dobrego sąsiada - powiedział autor nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Mocne nerwy masz kolego"

Wideo w ciągu zaledwie dwóch dni zostało wyświetlone na TikToku ponad 1,5 mln razy. Komentujący nie ukrywali oburzenia wobec postawy sąsiada. Pojawiło się wiele komentarzy, w których nawoływano autora do wymierzenia mu sprawiedliwości.

Mój tak zrobił raz! Jak wrócił z nocki nie miał jak wjechać na posesje - napisał komentujący.
Mocne nerwy masz kolego - skomentował internauta.
Czekam na tik toka z odwetu - stwierdził internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić