oprac. Mateusz Kaluga| 
aktualizacja 

Widziała go cała Polska! Wiemy, kim jest miś z Zakopanego

7

W ostatnich dniach filmik z chytrym misiem z Zakopanego zrobił furorę. Teraz dowiadujemy się coraz więcej na jego temat. Mężczyzna prężnie działał na YouTube.

Widziała go cała Polska! Wiemy, kim jest miś z Zakopanego
Miś z Zakopanego na proteście rolników. (YouTube)

Aktorka Hanna Turnau zamieściła w mediach społecznościowych filmik z wizyty w Zakopanem. Na Krupówkach mężczyzna w przebraniu misia żądał od niej pieniędzy w zamian za nagrywanie.

Staram się o rolę w serialu komediowym i nagrywałam po prostu krótkie wideo. Nie podchodziłam do tego pana, który jest przebrany za niedźwiedzia. To on sam podszedł do mnie, wszedł mi w kadr i zaczął mi zakazywać nagrywania - relacjonowała w wywiadzie dla "Tygodnika Podhalańskiego".

Film szybko zdobył ogromną popularność, a sprawa nabrała rozgłosu. Mężczyzna został ukarany mandatem przez Straż Miejską. Jak się okazało, to nie była pierwsza taka sytuacja w wykonaniu tego człowieka. Za możliwość udostępnienia wizerunku żądał... 20 złotych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Kim jest chytry miś z Zakopanego?

Mirosław Kruczek, bo tak nazywa się wspomniany mężczyzna przebierający się za misia, jest znany z działalności w sieci. Portal Styl.fm zauważa, że mężczyzna próbował już być prorokiem oraz uzdrowicielem. Założył nawet na Facebook'u profil pod nazwą "Uzdrowiciel". Oferował terapię chorych na nowotwory, stwardnienie rozsiane, czy nawet problemy z nerkami i kręgosłupem.

Portal Styl.fm opisuje działalność Kruczka również na YouTube, gdzie miał prowadzić kanał, w którym opowiada o wierze w Boga i plagach egipskich. Mężczyzna widywany był również na... protestach rolników.

"Tygodnik Podhalański" informuje, że w obecnej chwili dwie osoby mają wydane zezwolenie na zarabianie poprzez robienie zdjęć. Aby Mirosław Kruczek mógł prowadzić legalną działalność, musi złożyć odpowiedni wniosek do burmistrza Leszka Doruli.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić