o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Widzowie byli w szoku. Dziennikarz TVP wydał oświadczenie

145
Podziel się

Tego widzowie absolutnie się nie spodziewali. Michał Cholewiński, na antenie TVP, postanowił wyrazić swoją opinię na temat okoliczności wydania kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, dot. aborcji w Polsce.

Widzowie byli w szoku. Dziennikarz TVP wydał oświadczenie
Michał Cholewiński wydał oświadczenie na antenie (Kadr - TVP Info)
bEgPrrMB

Michał Cholewiński od 2014 roku jest związany z TVP Info. Wcześniej był m.in. dziennikarzem TVN 24. W 2016 roku Cholewiński zadebiutował w "Teleexpressie", gdzie zastąpił Macieja Orłosia.

W poniedziałek Cholewiński prowadził rozmowę z publicystą "Gościa niedzielnego". Przed rozpoczęciem dyskusji zdecydował się na wygłoszenie swojego oświadczenia na temat okoliczności podjęcia przez TK kontrowersyjnej decyzji ws. aborcji. Dziennikarz uważa, że nie jest to czas i miejsce.

bEgPrrMD
Ja przyznam szczerze, nie będę odnosił się do sedna, sentencji, ani uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego, to nie czas i nie miejsce (...) ale ja nie rozumiem, i to jest moje oświadczenie, dlaczego TK w tym czasie - rozedrgania, poważnych innych problemów w Polsce, ale także niepokoju wielu ludzi - podjął tę sprawę i dopuszczono do tego, że to orzeczenie zapadło akurat w tym momencie. To jest moje oświadczanie i tego nie rozumiem - przyznał Cholewiński na antenie TVP Info.

Oświadczenie Cholewińskiego. Internauci reagują

Oczywiście wypowiedź Michała Cholewińskiego nie umknęła uwadze internautów. Na portalach streamingowych pojawił się wycinek programu z tym oświadczeniem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgPrrNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(145)
Rogshpare
7 miesięcy temu
W Konstytucji mówią o ludziach wyznających Katolicką Wiarę i niewierzących. Zgadzam się, że to nie jest państwo Katolickie ani nie uznające tylko jednej wiary.
gosia
7 miesięcy temu
No i to jest tez dobrym przykładem, że pracownicy tvp wbrew opinii nie maja napisanego tekstu co do ostatniej linijki, a często improwizują
Ciekawe
8 miesięcy temu
Pan Redaktor poda lepsza datę?
bEgPrrNf
Ylva
8 miesięcy temu
Nigdy nie ma dobrego czasu na aborcję.
Eva
8 miesięcy temu
Niepotrzebne gledzenie.
Mietek
8 miesięcy temu
A ile dzieci księży zostało poddanych aborcji, dlaczego o tym się nie mówi?
Jerzy65
8 miesięcy temu
W koncu jednak są rozsądni dziennikarze , rozumiem ,że musi mówić co mu karza ale okazało się ,że jednak da się w sposób inteligentny przeciwstawić się temu co zostało i jak zostala wprowadzona ustawa. Powtórzę jego wypowiedź ,choć czasem sam jej używam NIE CZAS I MIEJSCIE NA TAKUE USTAWY. Uważam to za chamskie zagranie rządu .
Iwo
8 miesięcy temu
Ciekawe jakie mają zdanie te dzieci nienarodzone, czy mają ochotę być wyskrobane żywcem? Gdzie ich wola ? Chyba o to w tym wszystkim chodzi że liczy się wolna wola kobiety a czego chcą te nienarodzone dzieci nikt się nie pyta.
*!?
8 miesięcy temu
Szanowny panie redaktorze jak zaczniemy ignorować prawa które sami ustalamy i wybierać co akceptujemy w tym prawie a co tam może poczekać bo nie czas a to jak w tym przypadku kompromis tylko łamiący to co sami ustaliliśmy to jak to onas świadczy i gdzie dojdziemy? to czego tu nie rozumieć ? to nie spór o stołeczek na ciepłej posadce ale decyzja o czyimś życiu dlatego to tak ważne,a ten niby kompromis czyli łamanie praw Konstytucyjnych to chyba już 23lata trwa to pytanie, po co nam KONSTYTUCJA ? wyjdźmy na ulicę i prawa nadajemy sobie pałami😎
?!?
8 miesięcy temu
Myślę że zamiast obrażać się wzajemnie ,może trzeba spożytkowac energię na " bombardowanie" strajkujących że aborcja nadal jest w prawie kobiet - wypisać na bilbordach wstawiać na co się da że nie zniesiono w 2 przypadkach a 3 musi być doprecyzowany. Wiem po swoim środowisku że gdy pokazałam co naprawdę jest w wyroku prawie wszystkie osoby zmieniły zdanie. Młodzi ludzie " czytają przygotowane streszczenia- nie książki" . Więc jak słyszą że kompletny zakaz to niestety nie chce im się " pomyśleć"= dowiedzieć. Tylko informacja może to zatrzymać a nie obrażanie się na wzajem. Piszcie i wstawiajcie gdzie się da kopię tego co ogłosił Trybunał.
Gonia
8 miesięcy temu
Panie Cholewiński, to są moje słowa. Też tak myślę
Andre
8 miesięcy temu
Jackowski ma racje. Do tej pory to była tylko przygrywka. Szykują nam rzeczy w które nikt nie uwierzylby.
Polak
8 miesięcy temu
Z Ciebie taki patriota jak ze mnie papież.
bEgPrrMX
ziomek
8 miesięcy temu
Niech gejszony, trolle i inne popaprance gzija sie w swoich norach i tam nich sie skrobia , a nie czepiaja kościoła
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić