o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Wielka afera w TVP! Poszło o naprawdę duże pieniądze

56
Podziel się

Kiedy wyciekły stawki za udział w programie "Anything Goes. Ale jazda!", w TVP zrobiło się gorąco. Uczestnicy innych show zażądali podwyżek i Telewizja Polska musiała spełnić ich żądania. Ile teraz zarabiają gwiazdy?

Wielka afera w TVP! Poszło o naprawdę duże pieniądze
(ONS)
bDzwNMpx

Duże poruszenie wywołała publikacja Pudelka, który ujawnił, ile zarabia się za udział w programie "Anything Goes. Ale jazda!". Celebryci w tym nowym show TVP zarabiają aż 12 tys. złotych za odcinek! To wywołało oburzenie.

Gwiazdy TVP zażądały podwyżek

Uczestnicy innych programów poczuli się pokrzywdzeni. Wybuchł bunt, bo m.in. gwiazdy programu "Jaka to melodia?" zażądały podwyżek. Zszokowało ich, że bohaterowie nowego show "za kretyńskie wygłupy dostają więcej niż artyści za śpiewanie" - stwierdził informator Pudelka.

bDzwNMpz
Po ujawnieniu tych stawek wszyscy artyści "Jaka to melodia?" zażądali podwyżek. Telewizja Polska się zgodziła. Kiedyś za jedną piosenkę płacono 2500 złotych, teraz minimum 3000 zł. Największe gwiazdy mogą liczyć nawet na 5000 zł. Warto zaznaczyć, że zwykle nagrywa się więcej niż jedną piosenkę, a często nawet pięć. Wtedy stawka nareszcie jest satysfakcjonująca - ujawnia informator Pudelka.
Zobacz także: Klementyna Suchanow o pracownikach TVP: "Psy"
bDzwNMpF

TVP zostało postawione pod ścianą. Wszyscy dobrze wiedzą, że publiczny nadawca otrzymał od rządu dwa miliardy złotych. Dlatego stacja, której prezesuje Jacek Kurski, musiała dać podwyżki, aby nie stracić gwiazd.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzwNMpG
bDzwNMqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(56)
tdk
2 miesiące temu
Zlikwidować TVP
Wstyd
2 miesiące temu
I to wszystko z pieniędzy ciężko pracującego podatnika.Niejednokrotnie za najniższą krajową.
Mario
2 miesiące temu
W TVP 1 nie ma gwiazd. A program "Jaka to melodia " powinien być prowadzony przez Roberta Janowskiego.Nie wiem do czego służą w tym programie jakieś śmieszne Super bendy i DJ Adamus.
bDzwNMqb
jamci
2 miesiące temu
zastanawiają mnie ludzie którzy to oglądają
mały
2 miesiące temu
No to nasz narodowy kaczorek tak kochany przez suwerena ma kolejny problemik. Chciał to ma. Jednak My suweren na finansowanie propagandowej TVPiS się nie godzimy. Jest takie przysłowie - kto sieje deszcz ten zbiera burzę.
Najnowsze komentarze (56)
Uczciwi
2 miesiące temu
Bez względu na to ile zarobili, nie starczy im do końca życia. Każdy, kto przekroczył granice uczciwej pracy i sprzedał się PiS nigdzie nie zostanie zatrudniony. Chyba, że będą potrzebni do ręcznego zbierania liści. Płaca oscyluje około 25 zł za zapełnienie przyczepy traktora, do podziału na pracowników.
Artysci
2 miesiące temu
Pomnozcie razy x3 za piosenke 10 tys Pokonamy fale Nagroda zglaszac sie kto chetny zgarnac 1o tys euro
polon
2 miesiące temu
PRAWDA TVP JEST BEZ CENNA .
Wicek53
2 miesiące temu
A ratownikom medycznym i pielęgniarkom dodatki zabrano.I teraz stoją obok siebie dwie medyczki- jedna na etacie za 3000zł a druga z nadania wojewody za 6000zł.I obie robią to samo.Ale już zaczęły się kłótnie,niesnaski, wyliczenia, kto ile robi i ile za to zarobi. Za miesiąc personel medyczny będzie podzielony tak jak artyści.
shakespeare
2 miesiące temu
W TVP jest tylko jedna gwiazda- pan Tadeusz Sznuk. Reszta powinna zarabiać niewiele wyżej niż wynosi pensja minimalna.
(A)
2 miesiące temu
Ach, to na to idą te 2 mld rocznie...to aż 28,5 sasina...Przez pięć lat w ten sposób zostanie zmarnowanych ok. 143 razy więcej pieniędzy niż na makulaturowe wybory. To tak dla zobrazowania skali marnotrawstwa. Obliczenia nie obejmuja przychodów TVPiS z innych źródeł, jak chociażby z abonamentów, reklam, czy sprzedaży praw autorskich i do transmisji.
emeryt(ka)
2 miesiące temu
Po dojściu do władzy, PiS obiecało że zmieni zasadę opłat za RTV. Niestety, nadal jest tak jak ustaliła niegdyś PZPR i oni to usilnie kultywują.
Ant pis
2 miesiące temu
Niech chorzy na raka słuchają wygłupów za 2 mld złotych, bo dla nich na ich leczenie, ten rząd pis-u nie da ani złotówki!!!
bDzwNMpT
Starszy.
2 miesiące temu
Nie oglądam tego programu.Ale jazda nic ciekawego ,ani to nie do śmiechu,raczej do płaczu,że za nasze podatników pieniądze takie beznadziejne programy nadają.J.Kurski z swoich pieniędzy opłacaj tych pożal się Boże aktorów.
Aaa
2 miesiące temu
No to razy 8
Hańba
2 miesiące temu
Kurski dostał już czy dostanie kolejne 2mld.zł? w czasach pandemii. Te pieniądze powinne trafić do służby zdrowia!!!!!
12345
2 miesiące temu
o jakie gwiazdy chodzi???? te co występują w tasiemcowych telenowelach. To jest stałe zatrudnienie i powinni być na pensji 3000 na rękę i wystarczy
Wilga
2 miesiące temu
Taka telewizja nie ma racji bytu. Bez względu kto rządzi robi za tubę propagandową partii.
xaxa
2 miesiące temu
TVPIS daje podwyżki, Gliński dołoży jeszcze swoim gwiazdom, na przetrwanie i tak PROPAGANDA MA SIĘ DOBRZE. Reszta narodu nie głosowała na TVPIS ? No to nic nie dostaniecie - no może ochłapy !
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić