o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Wielki dramat Mariusza Czajki. Żałoba w rodzinie aktora

25
Podziel się

Mariusz Czajka zwrócił się do internautów z prośbą o pomoc. Aktor apeluje o udzielenie mu wsparcia finansowego. Ponieważ z powodu koronawirusa instytucje kultury wstrzymały działalność, Czajka stracił źródło dochodu i nie jest w stanie opłacić pogrzebu matki.

Wielki dramat Mariusza Czajki. Żałoba w rodzinie aktora
Mariusz Czajka (AKPA, Gałązka)
bEJrdXYR

Mariusz Czajka zwrócił się z prośbą o pomoc za pośrednictwem strony Pomagam.pl. Link do zbiórki znajduje się tutaj. Jak poinformował, w czwartek 14 stycznia na raka płuc zmarła jego matka – Krystyna Czajka, nauczycielka. W chwili śmierci miała 82 lata.

Mariusz Czajka prosi o pomoc. Nie stać go na opłacenie pogrzebu matki

Jak poinformował Mariusz Czajka, koszt pogrzebu pani Krystyny to aż 12 tysięcy złotych. Aktor nie jest jednak w stanie uiścić całej kwoty – może liczyć jedynie na zwrot do ZUS w wysokości 4 tysięcy zł. Ponieważ ze względu na pandemię COVID-19 teatry pozostają zamknięte, Czajka od 10 miesięcy praktycznie nie ma dochodów.

bEJrdXYT
Straciłem 138 przedstawień i praktycznie nie mam dochodów od 10 miesięcy. Mama miała emeryturę nauczycielska 1600 zł i nie miała oszczędności. Ja mam same długi i już nie mam skąd pożyczać – napisał Mariusz Czajka na Pomagam.pl.
bEJrdXYZ

Cel zbiórki został ustalony na 15 tysięcy złotych, jednak już po upływie jednego dnia internauci wpłacili dwukrotność tej sumy. Jak zapowiedział Mariusz Czajka, jeśli otrzyma więcej pieniędzy, zafunduje swoim rodzicom nową płytę nagrobną. Pozostałą kwotę przeznaczy na nowy internetowy projekt aktorski, który – ma nadzieję – pozwoli mu znowu zarabiać.

Jeśli zebrana kwota będzie większa, to będę mógł kupić Mamie i Tacie nową płytę nagrobną, a jeżeli jeszcze coś zostanie, to pozwoli mi to na start z nowym projektem aktorskim w sieci i może zacznę normalnie zarabiać – zapowiedział Mariusz Czajka (Pomagamy.pl).
Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy klepią biedę przez pandemię koronawirusa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJrdXZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
Rtyu
9 miesięcy temu
Jaką żenada...jeszcze biedak płytę nową kupi jak wystarczy..tyle biedy w rodzinach A on proszę ....wstydź się człowieku.
890u
9 miesięcy temu
Ale co on wyrabia, ma dom, niech sprzeda mieszkanie po mamie i będzie miał pieniądze.Co za wstyd
Maciej
9 miesięcy temu
Niech mu Lotek da kasę przecież to ziomal z jednego liceum a ziomkowi trzeba pomóc
bEJrdXZv
Sensor
9 miesięcy temu
Facet jesteś zwykłym naciągaczem który na " skórce" mamuśki chce swoje długi spłacić, możesz się przebranżowić w ubojni indyków ciągle potrzebują do pracy 3000 zł na rękę .Wstyd mi że w Polsce mieszkają tacy ludzie
Oburzona
9 miesięcy temu
Ten pan jest pozbawiony godności. Nie wierzę, że jego mama miała taką niską emeryturę skoro była nauczycielką. Poza tym ten pan ma jeszcze dzieci, które też mogłyby dołożyć się do pogrzebu babci. Rozumiem, że trzeba wspierać zbiórki na osoby chore, lub które straciły dobytek życia poprzez klęski żywiołowe, ale w tym przypadku to przesada.
Elcia
9 miesięcy temu
Gdyby miał to by nie prosił. Co nie którym się wydaje , że jak aktor to ma kasę. Nie zawsze tak musi być. Ludzi bardzo dotknęła pandemia
solo
9 miesięcy temu
Domyślam się że pozostała rodzina pana Czajki jest też bardzo biedna stąd ten apel.
Adad
9 miesięcy temu
Nie pomagasz? Nie komentuj!wpłacać nie musisz
Monika
9 miesięcy temu
1600 zł emerytury z zasiłkiem pielęgnacyjnym ? To ile lat ta kobieta pracowała, kiedy 1 dziecko miała ??? Wiem ile emerytury ma moja mama i teściowa, BEŻ ŻARTÓW PROSZĘ, ludziom dzieci umireają i nikt łapy nie wyciąga.Wnuczki a Pana córeczki nie mogły się dołożyć ???
ja77
9 miesięcy temu
masakra, żenada. Facet masz 60 lat i nie masz chonoru matki pochować? wstydził byś się.
Abi
9 miesięcy temu
No lekka przesada niech Pan księży poprosi albo do Rydzyka napisze. Ludzie są w o wiele gorszych sytuacjach , a na pogrzeb z ZUSU Panu starczy. Skromny , cichy...
1234
9 miesięcy temu
Ile dostawaliscie pieniędzy za odcinek w Kiebskich?
Mg1
9 miesięcy temu
To tak jak większość z nas.Skromny pogrzeb i po zawodach.Niech Pan się ogarnie można zorganizować za 4tys wiem to na 100 proc.
bEJrdXZn
nie wierze
9 miesięcy temu
nie wierze, normalnie nie wierze... Każdy dostaje taką samą kwotę na pochówek. trumna, czy urna, nie trzeba orkiestry i show z pogrzebu robić.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić