aktualizacja 

Koronawirus. Dramat gwiazdy. Walczy o życie przez COVID-19

215

Gwiazda filmów dla dorosłych Sarah Shevon z Las Vegas od lat cierpi na poważną chorobę. Aktorka twierdzi, że choroba znacząco postąpiła, po tym jak ok. rok temu przeszła koronawirusa. Teraz prosi o wsparcie.

Koronawirus. Dramat gwiazdy. Walczy o życie przez COVID-19
Sarah Shevon od 18 roku życia cierpi na przewlekłe wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Amerykańska gwiazda filmów dla dorosłych Sarah Shevon od 18 roku życia cierpi na przewlekłe wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Choroba nasiliła się po tym jak Shevon przeszła koronawirusa w zeszłym roku. Teraz gwiazda porno prosi o pomoc w sfinansowaniu pilnej operacji.

36-letnia aktorka uruchomiła stronę GoFundMe, aby zebrać 600 000 dolarów (ponad 2,2 mln zł) na pokrycie kosztów leczenia.

W tej chwili żadne leki nie są skuteczne w walce z moją chorobą - pisze Sarah Shevon.

Amerykańska gwiazda na stronie zbiórki napisała, że ​​prawdopodobnie będzie potrzebowała aż trzech operacji chirurgicznych, z których pierwsza zaplanowana jest na koniec stycznia.

Jestem w bardzo wysokim stopniu zagrożona rakiem jelita grubego dlatego potrzebuję jak najszybszego usunięcia całej okrężnicy (jelita dolnego) i odbytnicy - tłumaczy gwiazda.

Sarah Shevon podkreśla, że długo zwlekała z tym, aby publicznie napisać z jaką chorobą walczy. Odważyła się jednak opowiedzieć o wszystkim i poprosić o pomoc, gdyż czuje się całkowicie bezradna. Shevon jak dotąd zebrała 3 505 dolarów (ok.13 tys. zł)

Dużo czasu zajęło mi publiczne otwarcie na temat mojego stanu zdrowia i poproszenie o pomoc finansową. Generalnie nie lubię prosić o jakąkolwiek pomoc, jestem bardzo niezależna. Ale teraz jest to dla mnie trudny czas, nigdy nie czułam się tak bezradna i naprawdę mogę skorzystać z wszelkiej pomocy, jaką mogę uzyskać! - pisze 36-latka.
Zobacz także: Eksperci o konsekwencjach dla osób niezaszczepionych na COVID-19
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić