Wielkie wygrane w Eurojackpot. Aż trzech szczęśliwców trafiło w Polsce

40

Choć w ostatnim losowaniu Eurojackpot nie udało się rozbić wielomilionowej kumulacji, to gracze z Polski mają powody do radości. Aż trzech szczęśliwców we wtorek wzbogaciło się o naprawdę spore sumy pieniędzy. Wszyscy dostaną po ponad 250 tysięcy złotych. Główna wygrana nadal jest do wzięcia.

Wielkie wygrane w Eurojackpot. Aż trzech szczęśliwców trafiło w Polsce
Kumulacja w Eurojackpot wciąż nie została rozbita. Trzech szczęśliwców z Polski zgarnęło po kilkaset tysięcy złotych. (Adobe Stock, Longfin Media)

Losowanie Eurojackpot, które odbyło się we wtorek, 21 maja, było wnikliwie obserwowane przez graczy z całej Europy. Nic w tym dziwnego - to właśnie na ten dzień przypadła olbrzymia kumulacja, która wynosiła aż 320 milionów złotych.

Jak się okazało, w najbliższym losowaniu kwota dostępna do wygrania będzie jeszcze wyższa. Po raz kolejny nie udało się rozbić kumulacji, co wcale nie oznacza, że gracze z naszego kraju nie mają powodów do zadowolenia.

Szczęśliwe kupony zostały wysłane w punktach Lotto w Piasecznie i Siedlcach na Mazowszu, a także w Kłodzku (Dolny Śląsk).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wcześniej czekali na kumulacje, teraz grają w Eurojackpota. "Delikatna kanibalizacja jest zauważalna"

Troje Polaków mocno się wzbogaciło. Kilkaset tysięcy złotych trafi na konta

Choć najwyższe wygrane - III stopnia - padły w Finlandii, Włoszech i Niemczech, to także Polacy wzbogacili się o naprawdę solidne sumy. W Polsce odnotowano bowiem aż trzy wygrane IV stopnia, a szczęśliwi gracze otrzymają na swoje konta przelewy w wysokości 254 362 złotych.

Kolejne losowanie Eurojackpot, które zaplanowano na piątek 24 maja, znów przyniesie możliwość rekordowej wygranej. W puli przeznaczonej na główne wygrane znalazła się kwota 360 milionów złotych.

Eurojackpot to popularna gra liczbowa, w której udział biorą gracze z wielu europejskich państw. Kupony można zagrać w kolekturze Lotto lub przez stronę internetową. Zadaniem gracza jest poprawne wytypowanie 5 z 50 liczb, a następnie 2 z 12 liczb.

Można tego dokonać samodzielnie lub skorzystać z pomocy maszyny, wybierając metodę na chybił-trafił. Co ważne, możliwe jest zagranie wielu zakładów jednocześnie, co pozwala na zwiększenie szans na wysoką wygraną.

Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić