Szok na weselu w Chinach. Teściowa zorientowała się, kim jest panna młoda

461

Do sytuacji rodem z telenoweli doszło na jednym z wesel w Chinach. Okazało się, że żoną pana młodego jest córka jego matki, która nie widziała jej od dawna.

Szok na weselu w Chinach. Teściowa zorientowała się, kim jest panna młoda
Matka płakała wraz z córką (orientaldaily.com)

O nietypowym zdarzeniu poinformował "Times News Now". Do jedynego w swoim rodzaju pojednania doszło 31 marca na weselu w chińskim Suzhou w prowincji Jiangsu. Uroczysta ceremonia przebiegała zgodnie z planem, gdy nagle dokonano szokującego odkrycia. To wstrząsnęło wszystkimi gośćmi, a w szczególności matką pana młodego.

Matka pana młodego zorientowała się, kim jest wybranka jej syna. Okazało się, że panna młoda to jej córka, z którą rozdzieliła się wiele lat temu. Zapewne kobiety nie rozpoznałyby się, gdyby nie charakterystyczne znamię na ręku ślubującej. Ta rozpłakała się i określiła moment spotkania swojej biologicznej matki jako szczęśliwszy od samego ślubu.

Historia nietypowego wesela ma szczęśliwe zakończenie. Ślub pary na szczęście mógł się odbyć. Pan młody został adoptowany przez rodzinę przed laty, dlatego jego wybranka nie była z nim spokrewniona biologicznie. Jakby tego było mało, jego rodzice podjęli decyzję o adopcji, gdy poszukiwania córki nie przyniosły efektu.

Zobacz także: Młodzi chcą szczepić się na COVID-19. "Szczepionki powinny być wykorzystane"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić