Natalia Bogucka| 

Wstrzymali pogrzeb w Wilczyńcu. Niepokojące informacje o zmarłym

263

Śledczy w ostatniej chwili wstrzymali pogrzeb 39-latka z Wilczyńca (woj. wielkopolskie). Pojawiły się bowiem doniesienia, że mężczyzna mógł zostać zamordowany. Prokuratura postanowiła to zweryfikować i przeprowadzić sekcję zwłok.

Wstrzymali pogrzeb w Wilczyńcu. Niepokojące informacje o zmarłym
(Getty Images)

W niedzielę w polu kukurydzy w Wilczyńcu (woj. wielkopolskie) odkryto zwłoki 39-letniego mężczyzny. Ciało znalazł szwagier zmarłego, który powiadomił policję.

Służby, które przybyły na miejsce, stwierdziły, że do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie i wydały ciało rodzinie. Jednak pod publikacją lokalnego portalu jarocin.pl dotyczącej śmierci 39-latka zaczęło pojawiać się wiele niepokojących komentarzy.

Internauci sugerowali, że mężczyzna mógł zostać zamordowany. Twierdzili, że od dawna był ofiarą przemocy domowej.

W ten dzień jechałem przejazdem autem i widziałem, jak ta kobieta go biła, kopała na drodze w stronę Magnuszewic. Ludzie, to trzeba zgłosić na policję. Prosimy kierowców, co mieli wideorejstrator o nagranie. Ktoś musi odpowiedzieć za śmierć tego człowieka - napisał jeden z komentujących.

Szokujące komentarze internautów. Śledczy odwołali pogrzeb

Redakcja portalu poinformowała o sprawie Komendę Powiatową Policji w Jarocinie. W czwartek dziennikarze dowiedzieli się, że pogrzeb 39-latka, który był zaplanowany na ten dzień, został wstrzymany, a prokuratura wszczęła śledztwo.

Pogrzeb został odwołany. Zwłoki zostały zabezpieczone, będzie przeprowadzona sekcja. Chcemy zweryfikować docierające informacje - przekazała st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.
W związku z ujawnieniem 20 czerwca zwłok 39-letniego mężczyzny, podjęta została decyzja o zabezpieczeniu zwłok w celu przeprowadzenia sekcji, która ma na celu uniknięcie w przyszłości jakichkolwiek wątpliwości co do bezpośredniej przyczyny zgonu - przekazał w rozmowie z portalem jarocin.pl prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zobacz także: Szokujące nagranie z Warszawy. Mężczyzna zaatakował policjantów gaśnicą

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić