Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Wieniawa i Rozbicki podgrzewają plotki. Pasują do siebie?

7

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki prawie na pewno są razem. Choć para tego nie potwierdza, to w sieci aż huczy od plotek! Obecnie wspólnie spędzają wakacje, o których przebiegu informują bez większych przerw.

Wieniawa i Rozbicki podgrzewają plotki. Pasują do siebie?
Wieniawa i Rozbicki spędzają razem mnóstwo czasu (Instagram)

Julię Wieniawę zna chyba każdy. Młoda celebrytka wybiła się w nieprawdopodobnie szybkim tempie. Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo kontraktów reklamowych. Jest jedną z lepiej zarabiających polskich gwiazd młodego pokolenia.

Jej dobra passa nieustannie trwa. Wieniawa angażuje się w wiele projektów, co daje jej niemałe zyski. Obecnie skupia się m.in. na tym, by rozwijać biznes kosmetyczny, jak i również na tym, by dbać o prężny rozwój swojej marki.

Prywatnie też jest świetnie!?

Wygląda na to, że Wieniawie wiedzie się również w życiu prywatnym. Aktorka już od jakiegoś czasu pokazuje się z Nikodemem Rozbickim. Ostatnio udała się z nim w góry, a potem na Zanzibar.

Julka i Nikodem wrzucają do sieci sporo wspólnych fotografii. Choć na razie nie potwierdzają związku, internauci i internautki nie mają większych wątpliwości. Są niemal przekonani, że Wieniawa i Rozbicki zakochali się w sobie i tworzą parę!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić