o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Wigilia Kaczyńskiego. Tak prezes spędził Boże Narodzenie

1219
Podziel się

Jarosław Kaczyński w Boże Narodzenie wybrał się na cmentarz Powązkowski, by odwiedzić najbliższych zmarłych Lecha i Marię Kaczyńskich. Prezes partii rządzącej dokonał wzruszającego gestu przy symbolicznym grobie najbliższych.

Wigilia Kaczyńskiego. Tak prezes spędził Boże Narodzenie
Jarosław Kaczyński w Boże Narodzenie wybrał się na cmentarz powązkowski, by odwiedzić najbliższych zmarłych Lecha i Marię Kaczyńskich. (AKPA)
bEayTDAR

Na warszawskich Powązkach znajduje się symboliczna mogiła tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w święta Bożego Narodzenia wybrał się na cmentarz, by pomodlić się przy grobie ukochanego brata i bratowej.

Jarosław Kaczyński bardzo przeżył śmierć Leszka i jego żony Marii dlatego w takie dni stara się być razem z nimi, myśleć o nich, wspominać, rozmawiać i modlić się. To bardzo przejmujące chwile… - mówi jeden z współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, cytowany przez "Super Express".
bEayTDAT

Symboliczny grób na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie powstał z inicjatywy obecnego wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego. Jak donosi "Super Express" szef PiS kilka lat temu zdradził, w wywiadzie, że w stolicy brakuje mu miejsca, gdzie mógłby porozmawiać z ukochanym bratem. Odkąd powstała symboliczna mogiła Lecha i Marii Kaczyńskich, Jarosław Kaczyński odwiedza Powązki wiele razy w roku.

Jarosław Kaczyński podzielił się opłatkiem na cmentarzu

Prezes PiS w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia podczas wizyty przy grobie brata i bratowej nie tylko pomodlił się za najbliższych zmarłych, ale także podzielił się z nimi opłatkiem.

Dla prezesa PiS święta od 10 lat są smutne, bo bardzo brakuje mu Lecha i Marii. To nieopisany ból - zdradził współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, cytowany przez "Super Express".
bEayTDAZ
Zobacz także: Kaczyński utracił polityczny instynkt? Kwaśniewski nie ma wątpliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEayTDBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1219)
katolik
5 miesięcy temu
a niemogl juz tam zostac na wieki i inne ble ble ble
Lls
5 miesięcy temu
Symboliczna mogiła?! Dwieście grobów a jakby każdy sobie robił symboliczne mogiły to już brakowało by miejsc na chowanie ludzi.
Jolanta
5 miesięcy temu
Nikt nie musi kochać J Kaczyńskiego,ale tego typu wpisy to jest chamstwo i piszą to zapewne chrześcijanie którzy byli przed świętami u spowiedzi.A niech się modli gdzie chce.
bEayTDBv
Kibic
5 miesięcy temu
Ja mu nie współczuję. Dobrze mu tak,ma to na własne życzenie. Trzeba było być człowiekiem naczelniku Kaczyński.
Ewa
5 miesięcy temu
Dlaczego publikujecie tylko szydercze komentarze inne szybko znikają, czy na tym polega demokracja
niebo szczy_k
5 miesięcy temu
A co to jest "CMANTARZ"?
Rozzi
5 miesięcy temu
A może poinformujcie ludzi czy 🦆miał biegunkę po Wigilii!!!!!! Takie głupie teksty że nie chce się czytać i komentować!!!!!
Ciekaw
5 miesięcy temu
Ciekawe ciekawe. Chciałem sprawdzić o co chodzi z tymi komentarzami. Wczoraj wieczorkiem napisałem to co każdy przyzwoity człowiek powinien - że większość znajdujących się tu komentarzy jest obrzydliwa z racji swojej hejterskiej natury. I co? Mój komentarz został usunięty a życzenia ,,sepuku'' pozostały. Ciekawe doprawdy ciekawe. Zobaczę jak długi utrzyma się z kolei ten komentarz... A dla wszystkich normalnych którzy zdążą to przeczytać - nie martwcie się! W Polsce wciąż są przyzwoici ludzie tylko najwidoczniej są niechcianym zjawiskiem. Szczęśliwego nowego roku!
Wzruszające
5 miesięcy temu
Aż się w stringi posikałam.
1988
5 miesięcy temu
Z racji tego , iż jestem młoda 😋. Pamiętam ośmiorniczki, Amber Gold,biurokrację i bezrobocie na poziomie 14%. Never eg...im!!!!!!!!
Obserwatorzy
5 miesięcy temu
autorzyno co? o czym ty pitolisz o czym? Wzruszające i bardzo przykre to jest to że ludzie którzy potracili prace , mieszkanie często dorobek całego zycia - nie ze swojej winy i przyczyny tylko wskutek działania państwa w tym wskutek braku państwa i jego nadzoru, działania gnoi i cwaniaków wręcz bandytów - więc ci ludzie chodzą po śmietnikach, mieszkają w pustostanach, na ulicach, piwnicach - to jest przykre bo państwo nie chce o nich pamiętać a to marne społeczeństwo też czasem bywa bezlitosne lub litosne ale inaczej. Nie mówię o tych co stracili na własne życzenie bo to inna sprawa. A są też tacy co zostali zniszczeni bo powiedzieli parę słów prawdy na temat państwa (państwa po przemianach) o nich też trzeba pamiętać, a przynalmniej by należało - ale niestety o tym szaaaaa
Historyk 87
5 miesięcy temu
Gdyby nie kolaborowanie Tuska ówczesnego premiera 2010, z Putinem. Dziś Polska elita by żyła całe 96 osób, o których chyba tylko pamięta dziś Jarosław Kaczyński. Niestety każdy z nas zna tajniki byłego agenta KGB Władimira jak się ucisza ludzi,którzy głoszą prawdę o jednej z największych zbrodni w historii - zabiciu strzałem w tył głowy. Tak zginął m.in. mój wujek. W latach powojennych nawet na lekcjach nie można było wypowiedzieć słowa Katyń. Polscy nauczyciele zagłuszali prawdę bojąc się sąsiada ze wschodu. Dziś czasy się zmieniły i otwarcie możemy mówić kto był kątem a kto ofiarą! Szkoda tylko, że odwagę ma tylko Jarosław Kaczyński upamiętniać ofiary Putina i byłego rządu trzymającego palec w d.... Rosji.
OLO
5 miesięcy temu
CIESZY MNIE TO BARDZO ZE SUMIENIE ZABRATA I BRATOWA GO TAK ZDZERA OD SRODKA ,,, KAIM ZABIL ABLA
bEayTDBn
Bicer
5 miesięcy temu
Czuje sie winny
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić