aktualizacja 

Władimir Putin przesadził z alkoholem. Szokujące nagranie krąży po sieci

Już po wybuchu wojny w Ukrainie pojawiły się doniesienia na temat złego stanu zdrowia Władimira Putina. Teraz do sieci trafiło kolejne nagranie, które ma potwierdzać rzekome problemy prezydenta Federacji Rosyjskiej. Znajduje się rzekomo w stanie nietrzeźwym.

Władimir Putin przesadził z alkoholem. Szokujące nagranie krąży po sieci
Władimir Putin przesadził z ilością wypitego alkoholu? Miało na to wskazywać jego zachowanie (Twitter, @anders_aslund)

Materiał, na którym zarejestrowano nietypowe zachowanie Władimira Putina, pojawił się na profilu @wartranslated na Twitterze. Prowadzi go mężczyzna o pseudonimie Dmitri, publikujący na swoim profilu na portalu najświeższe doniesienia na temat wojny w Ukrainie.

Władimir Putin nietrzeźwy? Prezydent Rosji ma problemy ze zdrowiem?

Na nagraniu zarejestrowano Władimira Putina, który prawdopodobnie uczestniczył w jakiejś oficjalnej uroczystości. W jej trakcie wygłosił przemówienie na temat konieczności przeprowadzania przez rosyjską armię dalszych ataków na ukraińską infrastrukturę. Podał przy tym kuriozalne wyjaśnienie.

Pijany Putin wyjaśnia, że ataki na ukraińską infrastrukturę będą trwały, ponieważ ci: "Zaczęli od ataku na most krymski" – podsumował materiał sam Dmitri (Twitter).
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dmitri nie był jedynym ekspertem od wojny w Ukrainie, który postanowił zabrać głos w tej sprawie. Temat na Twitterze poruszył także Anders Åslund, ekonomista, pisarz oraz znawca tematyki Europy Wschodniej. Zauważył, że prawdopodobnie po raz pierwszy do opinii publicznej przedostał się materiał, na którym Władimir Putin znajduje się rzekomo w stanie nietrzeźwym.

Po raz pierwszy widzę, żeby Putin w jakimkolwiek kontekście wydawał się nietrzeźwy. Jak zwykle gada bzdury, ale wydaje się, że zdaje sobie sprawę, że jest przegrany. Bardzo ciekawe i obiecujące. Wszyscy Rosjanie zobaczą, że jest pijany i słaby – stwierdził Anders Åslund na Twitterze.

Szoku nie kryli również inni użytkownicy Twittera. Amie Ferris-Rotman, dziennikarka współpracująca m.in. z Agencją Reutera, przypomniała, że dotychczas Władimir Putin przechwalał się unikaniem napojów wysokoprocentowych. Wyraziła też przekonanie, że tak zły stan prezydenta został spowodowany rozgoryczenia klęskami jego wojsk w Ukrainie.

Łał. Nigdy wcześniej nie widziałam Putina nietrzeźwego ani nawet nie słyszałam, żeby się upił, przechwalał się, że jest abstynentem. W Ukrainie musi dziać się bardzo źle – stwierdziła Amie Ferris-Rotman (Twitter).
Zobacz także: Zobacz też: Ekspert o działaniu Putina. "On chce być carem zwycięskim"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić