Angelika Karpińska| 

Ten pies wygrał dziś internet. Podziwiamy jego właścicielkę

23

Kerry Templeton z Anglii przeżyła szok po powrocie do domu. Cała kuchnia była pokryta błotem. Sprawcą ogromnego bałaganu okazał się pies kobiety. Choć zachowanie spokoju nie przyszło jej łatwo, Brytyjka na wesoło relacjonuje całe zajście. Uznaliśmy, że taka siła charakteru zasługuje na wyróżnienie w cyklu #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Ten pies wygrał dziś internet. Podziwiamy jego właścicielkę
Uroczy pies sprawcą ogromnego bałaganu

Pies, który kocha bawić się w kałużach pokazał, co stanie się gdy zabłocone łapy spotkają się z czystą kuchnią. Kerry Templeton z Hampshire opowiedziała w mediach społecznościowych o tym, co się stało, gdy jej uroczy zwierzak Maddie, zdołał przecisnąć się przez drzwiczki dla kota i uciekł do ogrodu podczas ulewy.

Szczęśliwy pies tarzał się w błocie, po czym wrócił do domu. Przezabawne zdjęcia pokazują, jaki widok Kerry zastała po powrocie.

Maddie, która ma białe futro, była pokryta błotem. Odciski jej łap zabrudziły całą podłogę w kuchni, a także ściany, stołki, pralkę, lodówkę i drzwi.

Właścicielka niesfornego zwierzaka powiedziała, że musiała dwukrotnie posprzątać kuchnię, ale następnego dnia dalej znajdowała rozpryski błota. Maddie także przeszła dwie kąpiele, by zmyć z niej cały brud.

W moich oczach pojawiły się łzy, ale Maddie patrzyła na mnie z taką miłością. Byłam sama i po prostu głośno powtarzałam: "O mój Boże, o mój Boże, o mój Boże". Dzięki Bogu zamknęłam drzwi do innych pomieszczeń! - napisała na Facebooku Kerry.

Zobacz także: Pies w zbożu. Jego zachowanie to hit sieci

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić