Właścicielkę zabrała karetka. Nagrali niezwykłą reakcję psa

16

Ciężko chora kobieta z Turcji została zabrana karetką do szpitala. Ratownicy medyczni nie mogli jednak pozwolić wsiąść do pojazdu jej psiemu opiekunowi. Zwierzę nie zraziło się i ruszyło w pogoń za ambulansem.

Właścicielkę zabrała karetka. Nagrali niezwykłą reakcję psa
Pies biegł przez miasto za karetką w której jechała jego właścicielka (Twitter)

Wzruszające sceny rozegrały się w środę na wyspie Büyükada, największej z Wysp Książęcych w Stambule. Pies nie chciał opuścić chorej właścicielki. Kiedy została zabrana karetką do szpitala, golden retriever postanowił pobiec za pojazdem.

Pies nie chciał opuścić chorej właścicielki. Ruszył za nią do szpitala

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie zarejestrowane przez ratowników medycznych. Widać na nim, że zwierzę próbowało na początku wsiąść do karetki razem ze swoją panią. Ratownicy nie mogli jednak na to pozwolić ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne.

Golden retriever był jednak bardzo zdeterminowany żeby towarzyszyć właścicielce. Puścił się biegiem za karetką. W ten sposób dotarł za ambulansem do szpitala.

Pies nie chciał za żadne skarby zostawić swojej pani. Kontynuował czuwanie w placówce medycznej. Po przeprowadzonych badaniach, właścicielce pozwolono w końcu zobaczyć się z jej wiernym przyjacielem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pies czekał na nią w szpitalu. Kolejny taki przypadek

To nie pierwsza sytuacja, w której pies udał się do szpitala, aby towarzyszyć swojemu właścicielowi. Na początku tego roku czworonóg imieniem Boncuk widziany był pod wejściem innego tureckiego szpitala. Jego właściciel leczony był w środku z powodu choroby mózgu.

Dwa lata temu poruszająca historia miała miejsce w Argentynie. Właściciel Tony'ego spadł z drzewa i stracił przytomność. Pies położył się na nim, starając się go obudzić. Mężczyzna odzyskał zmysły i udało mu się wezwać pomoc.

Obejrzyj także: Psy spały przed obiektywem kamery w domu. Nagle stało się coś zaskakującego

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić