Pies dba o dziecko jak niańka. Układa do snu i okrywa kocem

22

Pies, który jest też opiekunką do dziecka? To nie jest niemożliwe. W Internecie można znaleźć nagrania z Golden Retrieverem, który wyjątkowo troszczy się o swojego małego właściciela - układa go do snu, pomaga się ubrać i umyć zęby. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pies dba o dziecko jak niańka. Układa do snu i okrywa kocem
Pies opiekuje się swoim małym właścicielem przy każdej okazji. (YouTube)

W Internecie można znaleźć wiele filmików, na których widać interakcje między Golden Retrieverem a dzieckiem. Ostatnio na YouTubie pojawiło się kilka nagrań z psem, który wyjątkowo dobrze i dokładnie opiekuje się kilkuletnim dzieckiem.

Pies opiekunką do dziecka

Na nagraniach można zobaczyć jak pies pilnuje dziecka. Kiedy maluch staje blisko krawędzi, lub na stołku, Golden asekuruje go i pilnuje, żeby nic mu się nie stało. Cały czas nie spuszcza z oczu swojego podopiecznego.

W innym fragmencie widzimy jak pies otula dziecko do snu i kładzie się obok, żeby móc go pilnować. Ponadto jest nauczony przynoszenia potrzebnych przedmiotów, ubrań i zabawek. Filmiki spodobały się internautom - mają po kilka milionów wyświetleń na YouTubie.

Zobacz także: Golden Retriever Taking Care Of Little Owner Like A Mother And Best Friend

Golden Retriever jest jedną z najłagodniejszych ras, która często jest polecana dla dzieci. Potrzebują dużo ruchu i bardzo lubią się bawić zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Mocno przywiązują się do właściciela i potrzebują stałego kontaktu z członkami rodziny.

Pies dla dziecka powinien być przede wszystkim dostosowany do jego wieku i poziomu odpowiedzialności. Powinien być łagodny, cierpliwy i opiekuńczy. Zwierzak nie może być gwałtowny i reagować na krzyk.

Zobacz także: Pies skradł serca kibiców. Uroczy incydent na murawie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić