Włochy. Była gwiazdą filmów dla dorosłych. Zwłoki zostawiła w Lidlu przy kasie

141

44-letnia Katalin Erzsebet Bradacs zabiła swoje dwuletnie dziecko. Jego ciało zostawiła przy kasie w supermarkecie. Grozi jej dożywocie.

Włochy. Była gwiazdą filmów dla dorosłych. Zwłoki zostawiła w Lidlu przy kasie
Była gwiazda porno oskarżona o zabicie swojego 2-letniego syna. (YouTube)

Była aktorka filmów dla dorosłych pojawiła się w Lidlu w małym miasteczku Citta della Pieve we Włoszech 1 października po południu. Świadkowie zdarzenia zeznali, że Katalin położyła przy kasie zakrwawione zwłoki swojego syna po czym zaczęła krzyczeć wzywając pomoc.

Dziecko miało dziewięć ran kłutych na ciele, klatce piersiowej i szyi. Nie udało mu się pomóc, ponieważ już nie żyło. Z opuszczonym budynku nieopodal sklepu znaleziono jego zakrwawione ubrania.

Przeanalizowane przez policję nagrania z kamer monitoringu nie ujawniły żadnych innych podejrzanych poza matką dziecka. Przeszukano jej torebkę, w której znaleziono narzędzie zbrodni. Śledczy uważają, że motywem zbrodni była zemsta na ojcu dziecka, z którym niedawno się rozstała i od dawna toczyła spór o opiekę nad dzieckiem. Gdy sąd zdecydował, że chłopiec powinien zostać z ojcem, matka porwała malucha i uciekła do Włoch.

Ojciec, który obecnie mieszka na Węgrzech, zaalarmował władze po tym, jak otrzymał zdjęcie swojego umierającego syna na WhatsAppie. Niestety na interwencję było już za późno. Jak donosi "Daily Star" Katalin nie przyznaje się do zbrodni.

Tabloid informuje również, że sąsiedzi byłej gwiazdy filmów dla dorosłych zeznali, że znęcała się nad dzieckiem. Dzień przed tragedią mieli słyszeć z jej mieszkania odgłosy świadczące o możliwej przemocy. Kobieta przebywa obecnie w areszcie w więzieniu w pobliskim mieście Perugia.

Zobacz także: Jet Stream rządzi pogodą. Ekspert tłumaczy, co to oznacza
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić