o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Dożywocie dla dwóch amerykańskich studentów. Zamordowali policjanta

152
Podziel się

W 2019 roku dwóch studentów ze Stanów Zjednoczonych miało dopuścić się zabójstwa policjanta w Rzymie. Teraz włoski sąd skazał ich na dożywocie.

Dożywocie dla dwóch amerykańskich studentów. Zamordowali policjanta
Skazani studenci z USA. (Twitter.com)
bEEFILdx

W 2019 dwóch studentów z USA zabiło policjanta Mario Cerciello Regę w Rzymie. Funkcjonariusz miał 35 lat i wrócił wówczas do pracy z miesiąca miodowego. Razem ze swoim kolegą byli ubrani po cywilnemu i bez broni. Zatrzymali studentów z Ameryki w rzymskiej dzielnicy Prati, podejrzewając ich o kradzież torby.

Policjant został dźgnięty 11 razy. Jego kolega, Andrea Varriale, został ranny. Finnegan Lee Elder i Gabriel Natale Hjorth tłumaczyli się, że wzięli funkcjonariuszy za bandziorów i tylko się bronili. Śmiertelny cios Redze zadał Elder, Hjorth miał mu pomagać.

bEEFILdz

Studenci usłyszeli dziś wyrok sądu w tej sprawie. Obrady trwały aż 13 godzin.

Elder na sali sądowej miał powiedzieć swojemu prawnikowi "jestem zestresowany". Następnie ucałował krzyż, który nosi na szyi i uniósł go ku górze.

bEEFILdF

Rodzice obu byli na sali sądowej. Mężczyźni zostali skazani na dożywocie. Wdowa po policjancie zalała się łzami, gdy zapadł wyrok.

Zobacz także: Senator klubu PiS nie daje gwarancji, że poprze partię Kaczyńskiego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEFILea
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(152)
vvvv
5 miesięcy temu
jesteś bez munduru to zachowuj się jak cywil,nadgorliwości gorsza od faszyzmu
merkel
5 miesięcy temu
Zaraz dziadek Biden zagrozi makaroniarzom interwencją zbrojną i będą misieli zwolnic bansytów!
Goro
5 miesięcy temu
To ciekawe, że włoskiego policjanta nie idzie odróżnić od bandyty. Polskiego po cywilu też nie bardzo: napakowany, łysy, w skórze albo dresie z paskami, nawijający grypserą. Swoją drogą po co dwu amerykańskich studentów miałoby kraść jakąś torbę? I nagle przypier...a się do nich dwu typów pod czterdziestkę w cywilnych ciuchach i ich szarpią? I drą się na nich po włosku? Dlaczego nie wezwali mundurowych? Co, chcieli dorobić na boku w mafijnym stylu, zastraszając i próbując obrobić dwu małolatów? Od kiedy wiadomo, że cała włoska policja siedzi w kieszeni mafii? Od stu lat z okładem.
bEEFILeb
zez
5 miesięcy temu
a ja mam wątpliwości,nie znamy faktów. Psy wszędzie takie same.U nas też ktoś się przesiedział 18 lat niewinnie. Wniosek? Każdy kategoryczny komentarz wywołuje u mnie obawę, że taka komentująca osoba dostanie się do władzy.
WARS.
5 miesięcy temu
Pospolici bandyci ? Pradopodobnie wysłana takich do Włoch, by studiowali i się przygotowywali do wykonywania w przyszlosci zadań w służbie CIA, FBI lub innych dywersyjnych do wykonania w Europie. Udało się im wstępnie zaliczyć zamordowanie włoskiego karabiniarza. Sttach pomysleć co bedzie dziac się w Polsce z takim studentami uzbroj9nymi i wyposazonymi, narkotyki, środki militarne, gdy wyjda z baz rozlokowanych na terytorium naszej Ojczyzny. Jeszcze trochę i nasze amerykańskie wojsko pokaże na co ich stać. W Niemczech np.dokonują napadow, rozbojów, gwałtów, zabójstw. Tacy są właśnie amerykańscy studenci cywilni i wojskowi,czyli "zbawiciele" świata.
Buszujący w z...
5 miesięcy temu
Jeszcze trochę i nasze amerykańskie wojsko pokaże na co ich stać. Przykład bazy w Niemczech.Napady,rozboje, gwałty, zabójstwa.Tacy są właśnie amerykańscy chłopcy, zbawiciele świata.
Ytu
5 miesięcy temu
Dzgneli go 11razy w obronie własnej ?
65YH
5 miesięcy temu
a nowaczek chodzi bez kajdanek w PL.
dwd
5 miesięcy temu
Ciekawe tylko, że nie potrafią rozprawić się z mordercami z mafii.
Roberto9999
5 miesięcy temu
Popieram takie kary. Z małą poprawką. Nie powinni żyć 50-60 lat na koszt społeczeństwa. Powinni w więzieniu pracować.
eee tam
5 miesięcy temu
jest opis w innych mediach a tu jakiś gniot
darba76
5 miesięcy temu
Polskie sądy przeprosiły by amerykanów że w ogóle zostali zatrzymani, ale Polska to dziki kraj
studentka
5 miesięcy temu
Mordercy noszą na pierci krzyże ??? A wiec krzyż to symbol męczarni ,zbrodni i innych przestępstw .to dla tego pisowcy i koscielni obłąkancy oddaja czec takim symbolom.
bEEFILdT
Mik
5 miesięcy temu
No no Włosi sie nie pitolą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić