o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Atak nożownika w Warszawie. Nie żyje jedna osoba

47
Podziel się

W piątek na warszawskim Gocławiu doszło do ataku nożownika. Na miejscu interweniują służby. Jedna osoba nie żyje, druga została przetransportowana do szpitala.

Atak nożownika w Warszawie. Nie żyje jedna osoba
Zdj. ilustracyjne. (Getty Images)
bEKZVMeZ

Na warszawskim Gocławiu doszło do dramatycznego zdarzenia. Mężczyzna nożem ranił ludzi. Do ataku doszło w okolicy ul. Bora-Komorowskiego i ul. Umińskiego.

Na miejscu interweniują służby. Przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Na chodniku widać wyraźne plamy krwi.

bEKZVMfb

Według ustaleń "Super expressu" w stołecznej pralni przy ul. Umińskiego miało dojść do starcia ojca z synem. Jeden z nich miał wymachiwać nożem, i wtedy do akcji weszli policjanci.

Około godziny 13.30 otrzymaliśmy informację, że w zakładzie usługowym na ulicy Bora-Komorowskiego ktoś może potrzebować pomocy. Wpłynęła do nas tylko taka lakoniczna informacja. Policjanci udali się na miejsce. W tym samym czasie dotarli też strażacy. Nie mogliśmy dostać się do środka. Drzwi były zamknięte - powiedział "TVN24" Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Drzwi jednak były zamknięte. Sforsowali je jednak strażacy. Na miejscu rzeczywiści był mężczyzna z niezabezpieczonym narzędziem.

bEKZVMfh
Na widok policjantów zaatakował ich. Jeden z funkcjonariuszy oddał strzały z broni służbowej. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala. Natomiast policjantom nic się nie stało - powiedział Retmaniak.

Zginęła jedna osoba. Została postrzelona, najprawdopodobniej przez policjantów. Druga z podciętym gardłem została przetransportowana do szpitala.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKZVMfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
anna
miesiąc temu
To jakiś horror, w Warszawie na ulicach szaleje nożownik, w Gdańsku także i jeszcze w kilku innych. Same rewelacje. Zdziczenie sięga zenitu!
Meh
6 miesięcy temu
Świetna interwencja. Przestępca rani jednego klienta, policja zabija drugiego. Ciekawe, czym tym razem się wykręcą
Xxx
6 miesięcy temu
Zrób coś dla muzyki przestań śpiewać
bEKZVMfD
Polak
6 miesięcy temu
Nikt z tego nic nie rozumie?. To proste ukraincy biegają z nożami i mordują, wiadomości nie podają narodowości bo poprawność polityczna. Nie będzie lepiej będzie jeszcze gorzej ich w Polsce są miliony nikt nad tym nie panuje
Amator
6 miesięcy temu
To byl Chirurg po drodze do rajchu
Steve
6 miesięcy temu
W tytule winno być - Jest ofiara śmiertelna / też bym przeczytał/ - współczesne dziennikarstwo.
Jaja
6 miesięcy temu
Ukraincy w akcji?
Łorlen
6 miesięcy temu
Języka polski trudna język być. Kiedy w końcu zatrudnicie Polaków?
dziadek
6 miesięcy temu
A właściwie to o co tu chodzi? Szczęśliwie policjanci wyszli z tego cało. Język polski jest trudny, tu chyba zbyt trudny. Co za dół. Artykuł znaczy się.
kul
6 miesięcy temu
rodzina przede wszystkim...buk wybaczy, partia uwolni, 500 się należy
axel
6 miesięcy temu
Czyli policjanci uratowali jedną osobę, "zastrzeliwując" ją?!
Gybgyt
6 miesięcy temu
Ktoś może przetłumaczyć na polski? Może ktoś to rozrysować? Kto nie żyje? Było ich dwóch, do jednego strzelali, zatrzymali i przewieźli do szpitala. Jeden postrzelony zginął. Drugiego z podciętym gardłem przewieźli do szpitala. Ale przecież do szpitala przewieźli zatrzymanego do którego strzelali i przewieźli też tego z podciętym gardłem. Czy jednak zastrzelili tego z podcięty gardłem, czy zatrzymanego podcinające go, ale też przewiezionego do szpitala? Kto w końcu nie żyje? "Na widok policjantów zaatakował ich. Jeden z funkcjonariuszy oddał strzały z broni służbowej. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala. Natomiast policjantom nic się nie stało - powiedział Retmaniak. Zginęła jedna osoba. Została postrzelona, najprawdopodobniej przez policjantów. Druga z podciętym gardłem została przetransportowana do szpitala."
Hkugch
6 miesięcy temu
Na miejscu czego? " Na miejscu rzeczywiści był..."
bEKZVMfv
Hwdp
6 miesięcy temu
No i macie zabito policjanta , wy jeszcze podpuszczacie żeby policja strzelala no i proszę policja strzela , teraz wam życzę drodzy polacy dalej broniącie tych policjantów i nie wypisujcie następnym razem jacy źli to policjanci jestescie falszywi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić