Włos się jeży na głowie. Pokazali interwencję rosyjskiego pogotowia

Rosyjscy medycy zostali sfilmowani podczas "interwencji" w Wołgogradzie. Pierwszy z nich spycha kopniakiem z ławki leżącego mężczyznę. Drugi poprawia też kopniakiem z drugiej strony. Szarpaniu i kopaniu bierne przygląda się do tego kobieta, trzecia z ratowników miejscowego pogotowia.

Włos się jeży na głowie. Pokazali interwencję rosyjskiego pogotowia
Włos się jeży na głowie. Rosyjskie pogotowie w akcji... (Twitter)

"Rosja to stan umysłu". To hasło nabiera nowego znaczenia, gdy spojrzymy na doniesienia z wojny w Ukrainie. Są śmiałkowie, którzy pojechali na wojnę "Zabić, zgwałcić, zjeść ludzkie mięso". Są też przymusowo schwytani indyjscy turyści.

Jednak nie tylko na wojnie dzieją się rzeczy "dziwne". Moskiewski reżim w swej propagandzie kpi z wolności i przekonuje, że Rosja ma najlepszą demokrację.

Włos jeży się na głowie gdy podpatrzymy, jak traktowani są zwykli rosyjscy obywatele. A jest ku temu okazja, ktoś nagrał "interwencję" rosyjskich medyków w Wołgogradzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potężne uderzenie w konwój. Pojazdy Rosjan wybuchały jeden po drugim

W komentarzach pojawiają się sugestie, że śpiący na ławce mężczyzna jest pijany. Ale nawet to nie jest usprawiedliwieniem, w jaki sposób został potraktowany.

Wołgograd. Rosyjscy ratownicy medyczny w czasie "pracy" - czytamy w poście na portalu X, w którym widzimy też "interwencję" medyków.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W materiale wideo widać jak trójka ratowników - dwóch mężczyzn i kobieta - traktuje leżącego na ławce mężczyznę. Jeden z nich kopie leżącego. Mężczyzna spada z ławki na rozłożony na chodniku koc lub worek.

Drugi mężczyzna "poprawia" leżącego mężczyznę również kopiąc go. Następnie nogą stara się dobudzić leżącego. Chwilę później widać, jak podnosi leżącego i szarpie go, kiedy ten siada, opierając się o ławkę.

Wszystkiemu przygląda się trzecia osoba - ratowniczka z rękami schowanymi w kieszeniach. Niezależnie kim jest leżący, być może pijamy i śpiący na ławce mężczyzna - tak nie powinni zachowywać się ratownicy medyczni. Nawet w Rosji.

Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić