Włożyła do loda z McDonald's test ciążowy. Po chwili oboje zaniemówili

134

Pewna Amerykanka wpadła na bardzo nietypowy pomysł. Podczas wizyty w restauracji McDonald's włożyła test ciążowy do loda, którego przekazała partnerowi.

Włożyła do loda z McDonald's test ciążowy. Po chwili oboje zaniemówili
Internautka schowała w lodzie test ciążowy (TikTok)

Realizację nietypowego pomysłu Amerykanka pokazała na TikToku. Opublikowała tam nagranie wideo, na którym pokazała, jak wkłada test ciążowy do śmietankowego loda w wafelku. Następnie starannie poprawia palcem białą masę, aby zakamuflować go w całości.

Po schowaniu testu ciążowego do loda Lisa zaniosła go swojemu partnerowi. Po przekazaniu mu rożka z niespodzianką Amerykanka ostrzegła go, że ten zmrozi mu mózg. Miała oczywiście na myśli jego reakcję na wieść o ciąży, jednak ten o tym jeszcze nie wiedział. Dodała również, że efekt ten jest warty całego zamieszania.

Zawsze chciałeś takie zmrożenie mózgu - powiedziała o ciąży Lisa do swojego partnera.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Po pewnym czasie Josh zauważył test ciążowy wystający z loda. Od razu wyraźnie poruszony zapytał się swojej partnerki, czy ten jest prawdziwy. Kiedy usłyszał od niej pozytywną odpowiedź to nie ukrywał swojego wzruszenia i radości.

Nagranie wideo okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W ciągu niespełna dwóch tygodni obejrzało je ponad 13 milionów internautów. Ci mieli jednak sporo zastrzeżeń do higieniczności całej akcji. Wielu uznało włożenie testu ciążowego do loda za wyjątkowo niesmaczne. Inni zwrócili jednak uwagę, że część odpowiedzialna za badanie została zakryta.

To obrzydliwe - napisała komentująca.
Ale to było niehigieniczne - zauważył internauta.
Zobacz także: Jet Stream rządzi pogodą. Ekspert tłumaczy, co to oznacza
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić