Kobieta oswoiła dziką kotkę. Zwierzę zaprowadziło ją do stodoły

586

Shea Prior zauważyła, że na podwórku zaczęła pojawiać się kotka. Przejęta losem zwierzęcia Prior postanowiła je dokarmiać. Z czasem zauważyła, że pupil jest w trakcie laktacji, więc musi posiadać kocięta. Kobieta bez wahania zaopiekowała się także nimi. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Kobieta oswoiła dziką kotkę. Zwierzę zaprowadziło ją do stodoły
Shea Prior zaczęła opiekować się kotką, która przychodziła na jej podwórko. Z czasem okazało się, że nowa ulubienica posiada potomstwo (Facebook, Shea Prior)

Shea Prior zaczęła stopniowo zdobywać sympatię bezdomnej kotki. Zwierzę zaufało nowej "opiekunce" na tyle, że pozwoliło się pogłaskać. Wtedy Prior zorientowała się, że ta jest w trakcie laktacji, więc musi posiadać kocięta.

Podeszłam do niej i zaczęłam głaskać, gdy zdałam sobie sprawę, że ma mleko i musi karmić dzieci – relacjonowała Shea Prior (Heaven of Animals).

Zaczęła opiekować się bezdomną kotką. Okazało się, że ma kocięta

Zaintrygowana kobieta chciała odnaleźć kocięta nowej podopiecznej. Postanowiła zachęcić kotkę, aby zaprowadziła ją do maluchów. Udało się.

Zaczęłam powtarzać jej, żeby pokazała mi swoje dzieci, że na pewno są takie ładne... Podbiegła do mnie (...) i zaprowadziła do szopy na moim podwórku, a wtedy zobaczyłam kilka małych, puchatych kuleczek, które się we mnie wpatrywały – wspominała Shea Prior (Heaven of Animals).

Kotka przewróciła się na bok, zapraszając kocięta do wyjścia i napicia się mleka. Początkowo maluchy były wystraszone, lecz z czasem pozwoliły się pogłaskać.

Shea Prior, właścicielka dwóch innych kotek, zdecydowała się zaadoptować mamę maluchów. Kocięta tymczasowo mieszkają razem z nimi – Prior znalazła im kochające rodziny, do których odejdą, gdy wystarczająco podrosną.

Zaadoptowałam kocią mamę, która zamieszkała ze mną i dwoma innymi słodkimi dziewczynkami. Wszystkie dzieci znalazły domy i zostaną adoptowane, gdy tylko ich mama będzie gotowa. Na razie wszyscy mają się świetnie – podsumowała Shea Prior (Heaven of Animals).
Zobacz także: Zobacz też: Spadający kot został uratowany przez kibiców. Niecodzienne zajście podczas na meczu w Miami
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić