Wróć na
Mateusz Domański
|

Wojciech Cejrowski opublikował niepokojący wpis. Prosi o modlitwę za siebie

119
Podziel się

Czy Wojciech Cejrowski ma jakieś problemy? Tak można wnioskować z jego najnowszego wpisu na Facebooku. Żadne konkrety jednak nie padają. Showman prosi jedynie o modlitwę za siebie.

Wojciech Cejrowski opublikował niepokojący wpis. Prosi o modlitwę za siebie
Wojciech Cejrowski prosi fanów o wsparcie (ONS)
bCYbLAVx

Wojciecha Cejrowskiego zna chyba każdy. To polski showman i podróżnik. Zasłynął z tego, że lubi poruszać się na bosaka.

Ostatnio celebryta opublikował na Facebooku bardzo niepokojący wpis. Cejrowski prosi w nim o wsparcie. Apeluje o modlitwę. Konkretów nie wyjawił, ale sprawa wygląda bardzo poważnie.

Chyba nigdy nie prosiłem tu państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić... Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie - pisze Cejrowski.
bCYbLAVz

Cejrowski chciałby oddać Niemcom Szczecin. "Nie jest polskim miastem"

Fani spełnią prośbę Cejrowskiego

Wielbiciele popularnego showmana i podróżnika nie przeszli obojętnie obok jego apelu. Wykazali się pełnym zrozumieniem. Nie dopytują, co się stało, ale obiecują, że pomodlą się za Cejrowskiego.

"Odmówię Koronkę w Pana intencji. Niech Królowa Różańca Świętego z Pompejów błogosławi", "a może umówmy się wszyscy jednego dnia, o jednej godzinie na zamówienie całego różańca za Pana Cejrowskiego?"- takie komentarze pojawiają się pod postem.

Czytaj także:

bCYbLAVF
bCYbLAWa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
S.P. Świdnica
2 miesiące temu
Każdy człowiek ma prawo do wyrażania swoich poglądów.Ale jeżeli robi się to publiczne , to trzeba się niestety liczyć z oceną tychże poglądów.Jak to ktoś napisał w komentarzach - karma wraca. W Pańskim przypadku to fakt niezaprzeczalny.
piston
2 miesiące temu
Wojtuś ! najlepiej za siebie sam się pomódl - jedź gdzieś w ustronne miejsce , las , jary leśne , schowaj się i tam się pomódl uczciwie
katoliczka
2 miesiące temu
teraz prosi o modlitwę a przed wyborami "szkalował" innych
bCYbLAWb
adi
2 miesiące temu
Czyżby go pokręciło za ten jad, tą złośliwosć, to obrażanie ludzi, generalnie za wredny charakter? Za tą religijność na pokaz i dla pieniędzy?
Faaaaz
2 miesiące temu
No to miejmy nadzieje, ze profilaktycznie poczynil, co trzeba i swoj majatek zapisal na swojego wieloletniego partnera, tj. Makarona. Tyle lat razem, co prawda bez dzieci, ale wszystko po bozemu, po katolicku, tradycyjnie, zgodnie z wartosciami.
Najnowsze komentarze (119)
staszek
4 tyg. temu
Niech Jasna Panienka ma Pana w swojej opiece
Ikw
miesiąc temu
Panie Wojtku jeżeli ma Pan jakiś problem to widzę i Pan napewno też że Bóg jest dobry i nie zostawi nikogo bez potrzeby. Lubię Pana i będę się modliła za Pana. Dużo zdrowia tacy ludzie są potrzebni.
Sara
miesiąc temu
Hipokryta. Moze dopadla go sprawiedliwosc Opatrznosci.
Rysio58
miesiąc temu
Panie Wojtku ,do którego Boga mają się Ludzie modlić,bo pan zna ich wiele, i który panu ma pomóc?:-)
Henek
miesiąc temu
Napewno ma robaki we krwi . Bo biali ludzie z Europy nie nadają się do Afrykańskiego buszu i życia w tamtych rejonach świata . Leczenie kosztuje około 49 tyś . dolarów a trzeba dwa trzy razy to powrórzyc
Asik
miesiąc temu
Proponuje modlitwe do Rany Ramienia Jezusa💝 Oczywiscie tez sie pomodle Joanna bura
staszek
miesiąc temu
Oczywiście p.Wojtku koronką do Bożego Miłosierdzia
acotam
miesiąc temu
Ja tam się nie modlę ale trzymam za Pana kciuki...cokolwiek by to było...chcę pomoc..Pozdrawiam
bCYbLAVT
dydo
miesiąc temu
BEZ KOMENTARZA brak słów
Po modlitwie
miesiąc temu
HARE RAMA RAMA HARE RAMA RAMA HARE HARE
Darcyk
miesiąc temu
Będę sie modlił za pana panie wojtku niech pan się trzyma.
Zofia
miesiąc temu
Gdybyśmy wszyscy szepnęli koronkę albo i koronę w niebie mogłyby spiąć się sprzężenia zwrotne i, zawrotne, a adekwatny dopływ zdrowia Onemu mógłby uszkodzić cuś. A tak po staropolsku (Wojtek to lubił powtarzać) co ma wisieć nie utonie.
Zuzka
miesiąc temu
Jeśli ktoś prosi o modlitwę to tylko prosi tych, którzy są w stanie to zrobić a komentarze (zwłaszcza słowa krytyki!) nie świadczą źle o proszącym a o komentującym. Równie dobrze prośba mogła być o chleb dla duszy! Pogardliwy komentarz to jak splunięcie samemu sobie w twarz! Nawet muzułmanie błogosławią swoich wrogów w obliczu ich śmierci. Brak określenia nazwy osoby, która szarpie czyjąś TAKĄ prośbę. Modlić się należy nawet za wroga.
Wilk
miesiąc temu
"Ojcze nasz " za pana Wojciecha .
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić