Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wojna o 7-latkę. Ciągnęli ją po podłodze!

4
Podziel się

Poruszające sceny w podkieleckiej Mójczy (gmina Daleszyce). Ojciec siedmiolatki i kurator próbowali wyrwać dziewczynkę z rąk dyrektorki oraz matki. Zamieszanie nagrano i pokazano w sieci.

Wojna o 7-latkę. Ciągnęli ją po podłodze!
Dramatyczne zdarzenie w Mójczy (YouTube)
bETXgcCt

Szokujący incydent opisuje "Super Express". Podano, że sytuacja miała miejsce przed szkołą w podkieleckiej Mójczy. Dziennikarze powołują się na film, na którym widać kuratora i ojca dziewczynki. Próbowali wyrwać siedmiolatkę z rąk dyrektorki oraz matki.

Siłowo ciągnięta po podłodze dziewczynka kurczowo trzymała się mamy, w pewnym momencie zaczęła wykrzykiwać w stronę ojca, że ten jest diabłem - relacjonuje "SE".
bETXgcCv

Dziewczynka nie chciała odchodzić od matki nawet na krok. Twardo się jej trzymała, a świadkowie byli wręcz zszokowani. Doszło nawet do tego, że wezwano policję.

7-latka ciągnięta po podłodze. Jest komentarz z sądu

Zdarzenie miało dramatyczny przebieg. Rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Tomasz Durlej wyjaśnił jednak w rozmowie z "Super Expressem", że czynności zostały wykonane zgodnie z procedurami.

Okazuje się bowiem, że decyzją sądu dziecko zostało odebrane matce. Kobieta nadal może się jednak ubiegać o odzyskanie praw do opieki nad córką.

bETXgcCB
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETXgcCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Tola
miesiąc temu
Święte matki-polki się odezwały.. Te, które nigdy nie nastawiają dzieci przeciwko ojcu w przypadku rozpadu związku i które nigdy nie utrudniają ojcom kontaktów.. Wspaniałe istoty, jedyne godne wychowywania dziecka. W końcu urodziły, więc to ich własność.
Fbhs
miesiąc temu
Nie piszcie kłamstw. Mają opiekę naprzemienna . Nikt nie został pozbawiony praw. Teraz była kolej ojca i z kuratorem musiał aż przyjść . Dziecko nie chce mieszkać z ojcem bo najzwyczajniej w świecie czuje się bliżej związana z matką a nie z ojcem który nie przejawia żadnego uczucia czy troski w stosunku do dziecka. Ewidentny buc który walczy z matką tylko po to żeby dogryźć jej a potem córka u babci ląduje. A nie może powoli nawiązywać więź z dzieckiem ? Tylko z grubej rury?
Tu joo
miesiąc temu
Jeśli ojciec przyczynia się do takich zachowań przy dziecku to jakim będzie rodzicem ? A kurator ??? Niech zmieni pracę, najlepiej niech pilnuje śmieci na wysypisku !!
bETXgcCX
Kiks
miesiąc temu
Ja nie mogę! To jakiś koszmar. Co się dzieje w tych relacjach z ojcem że córka tak bardzo nie chce do niego? 7latka to już nie dzidziuś. Nie mówię, że sama ma decydować, ale reakcja co najmniej niepokojąca.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić