WOŚP. Niesamowite, co zrobiła. Mama Ginekolog jest na ustach wszystkich

92

Popularna blogerka Nicole Sochacki-Wójcicka, w internecie znana jako Mama Ginekolog, jako jedna z wielu influencerek wzięła udział w tegorocznej akcji WOŚP. Zebrana przez nią rekordowa suma robi ogromne wrażenie! To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

WOŚP. Niesamowite, co zrobiła. Mama Ginekolog jest na ustach wszystkich
(Instagram)

Podczas 29. już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrana została rekordowa kwota 127,50 mln zł. W tym roku datki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Niemałą cegiełkę dołożyła do tego Mama Ginekolog, która konto fundacji zasiliła niebagatelną sumą prawie 6 mln złotych!

Mama Ginekolog pobiła rekord na WOŚP

5 845 670 zł – tyle dokładnie dla WOŚP udało się w tym roku zebrać Nicole Sochackiej-Wójcickiej. Blogerka zbierała wpłaty za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. Na co dzień platforma oferuje przeróżne akcesoria przeznaczone dla kobiet w ciąży, młodych mam i dzieci.

W dniu finału WOŚP na stronie sklepu można było zakupić jedynie produkty, z których dochód przeznaczony był na Orkiestrę. Asortyment ograniczał się do e-booków, sprzedawanych pojedynczo bądź w zestawie. Partner akcji – PayU – w ramach wsparcia inicjatywy całkowicie zrzekł się prowizji za transakcje.

To jest coś niesamowitego!!! To wy w to uwierzyliście, że ubiegłoroczny rekord jest do pobicia (i to jak!), to wy dokonaliście niemożliwego. Dziękujemy całym naszym zespołem - pisze blogerka na swoim Instagramie.

Mama Ginekolog brała aktywny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy już rok temu. Wtedy udało jej się zgromadzić ponad 3 mln złotych. Zbiórka WOŚP dla potrzebujących organizowana jest od 1993 roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Dr Katarzyna Amernik tłumaczy, na co przeznaczone zostaną pieniądze ze zbiórki WOŚP
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić