o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
WKZ
|

Finał WOŚP. "Powiem wam jedną rzecz". Jurek Owsiak zwrócił się do TVP

539
Podziel się

Jurek Owsiak podczas 29. Finału WOŚP po raz kolejny nie mógł liczyć na wsparcie Telewizji Polskiej. - Telewizja publiczna pozwala sobie dziś na bzdurne gadanie o finale. Wasza sprawa – mówił Owsiak, który nie owijał w bawełnę, mówiąc o swoim stosunku do TVP.

Finał WOŚP. "Powiem wam jedną rzecz". Jurek Owsiak zwrócił się do TVP
Jurek Owsiak podczas 29. finału WOŚP (AKPA)
bEDAZKeZ
"Ponad 1,15 mln szczepień w Polsce. W przeliczeniu na liczbę mieszkańców to więcej niż w każdym innym dużym kraju Unii Europejskiej" - takimi słowami Michał Adamczyk rozpoczął niedzielne wydanie "Wiadomości". Choć finał WOŚP wydawał się tematem dnia, to widzowie usłyszeli o nim dopiero pod koniec programu.

TVP o WOŚP w 2021 roku. Materiał na temat WOŚP w głównym programie informacyjnym TVP1 trwał 17 sekund, a cała akcja została nazwana "festiwalem absurdów i hipokryzji".

bEDAZKfb

Owsiak podczas jednej z licznych konferencji w trakcie niedzielnego finału odniósł się do sposobu, w jaki WOŚP jest przedstawiana w TVP.

Zobacz także: WOŚP 2021. Jurek Owsiak ostro do TVP: Niczego nie umiecie zrobić dobrze
29 lat temu to powstało w Telewizji Polskiej, telewizji publicznej, która zrezygnowała z nas 5 lat temu. Szkoda. Myślę, że kiedyś tam wrócimy, będziemy razem to robili. Telewizja publiczna pozwala sobie dziś na bzdurne gadanie o finale. Wasza sprawa. Możecie sobie to interpretować, jak chcecie – mówił Owsiak.
bEDAZKfh
Powiem wam jedną rzecz. Żebyście się nie wiem jak napinali, to nigdy nie uda wam się stworzyć tak pięknego studia – mówił Owsiak. - Nie jesteście moją telewizją i telewizją milionów Polaków. Nie macie nic wspólnego ze słowem "publiczna" – dodał.

Finał WOŚP w 2021 roku. Ile zebrała już Orkiestra?

Na koniec, żeby wam było jeszcze bardziej kwaśno. Kiedy rozmawiam tutaj podczas konferencji prasowej, przed chwilą mówiłem 70 311 690 zł. Nie. 70 755 097 zł. Na tym to polega – skwitował Jurek Owsiak. Aktualnie na koncie zbiórki jest już ponad 127 mln zł, a kwota ciągle rośnie.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDAZKfC
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(539)
Rocky Balboa
8 miesięcy temu
To Jerzy Owsiak od kilku lat szczuje jednych Pokaków na drugich.Dzięki temu wyborcy totalnej olozycji dają mu kasę ,by zrobić na złość PiSowi.
Chcesz pomóc
8 miesięcy temu
Publiczny Bank Krwi Pępowinowej! Jesteś w ciąży , rodząc dziecko możesz uratować także DRUGIE - oddając krew pępowinowa nie ponosząc za to żadnych kosztów, zamiast ja utylizować jako odpad!
Esculap
8 miesięcy temu
Brawo TVP, nie ma co nagłaśniać czyjejś prywatnej żebraniny z której przez cały rok żyje jedna rodzina - organizator chce rozgłosu dla prywaty to niech płaci za czas antenowy - nie będzie wówczas tak wysokich podwyżek abonamentu.
bEDAZKfD
Adaś
8 miesięcy temu
Śmieszny ten Owsiak lepiej do TVN co z FOZZ powstała właśnie z okradania Polaczków
Angela
8 miesięcy temu
Brawo Panie Jurku zawsze bylam z Wielką Orkiestra i zawsze będę.
Emerytka
8 miesięcy temu
P.Jurku-gdybyś nie był taki B utny i obrażał w swoich wypowiedziach na temat TVP i ludzi inaczej myślących to z pewnością miałby Pan swój program w telewizji publicznej.Jest Pan sobie winny.Pokorne ciele dwie matki ssie.
Zbigniew
8 miesięcy temu
Jak można być takim obłudnym człowiekiem.Jednego dnia wychealać aborcię,drugiego dnia zbierać na chore dzieci
Cedrronik
8 miesięcy temu
Tak myślisz że ludzie dadzą Ci wiecej hajsu w ten sposób na twoje lepsze życie na emeryturze
Zbigniew
8 miesięcy temu
Nie neguje tego co robisz ale może się rozliczysz ile zarabia na tym Twoja rodzinka.Mnie nie stać aby moje dzieci studiowały wUSA.
Ślubna
8 miesięcy temu
Panie Owsiak już Pan zapomniał jak naubliżał Pan Polakom
😁😁Goosc
8 miesięcy temu
Wolę dać Owsiakowi niż Rydzykowi
Jose
8 miesięcy temu
Przez tyle lat Owsiak korzystał z TVP i było Ok , skończyło się bo ktoś dobrze prześwietlił jego interesy ,to co dawał na szpitale to kropla w morzu ,bardziej wspomagał prywatne gabinety ,a z czego żyła rodzina ,dzieci studia , cały rok trzeba przeżyć do następnego finału ,coś tu jest nie halo wcześniej dawałam na WOŚP teraz nie rdzenni mieszkańcy z Niemiec uświadomili mi pewne sprawy poprostu w oczy się że mnie śmiali
123
8 miesięcy temu
Pan jest WIELKI PANIE JURKU-PAN TO POLSKA ❤️
bEDAZKfv
Juhas
8 miesięcy temu
Brawo 1/1000 budżetu NFZ zebrana. Teraz odjąć jeszcze koszty zbiórki, zysk fundacji i służba zdrowia ocalona.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić