o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Wózek jechał wprost pod auto. Youtuber chciał zrobić pranka

50
Podziel się

Wyjątkowym brakiem wyobraźni wykazał się jeden z polskich YouTuberów. Przy pomocy zdalnego sterowania sprawdzał, czy przechodnie będą próbowali uratować za wszelką cenę uciekający wózek dla niemowląt.

Wózek jechał wprost pod auto. Youtuber chciał zrobić pranka
Nabierający się ludzie byli oburzeni (YouTube)
bEDhkhvp

W sieci pojawiło się nagranie, które wstrząsnęło internautami. Na kanale "PRAWDZIWA DYNAMIKA INTERAKCJI" opublikowano skandaliczne wideo. Autor przeprowadził eksperyment społeczny, w którym sprawdził, czy przechodnie będą próbowali uratować za wszelką cenę uciekający wózek dla niemowląt.

Film powstał na ulicach Warszawy. Mężczyzna udawał na nagraniu matkę dziecka, która goni uciekający wózek ze swoim dzieckiem. W rzeczywistości pojazd miał zainstalowany napęd zdalnie sterowany i przewoził lalkę, a nie prawdziwe niemowlę. Nieświadomi przechodnie nie wiedzieli jednak o tym i za wszelką cenę starali się pomóc "matce" goniącej wózek.

bEDhkhvr

Autor nagrania prowokował bardzo niebezpieczne sytuacje. Sprawdzał, czy przechodnie będą się starali uratować uciekający wózek za wszelką cenę. Za pomocą zdalnie sterowanego napędu wyjechał nim nawet na ruchliwą ulicę. Przekonane o zagrożeniu życia niemowlęcia osoby nie patrzyły na swoje bezpieczeństwo i starały się je zatrzymać pomimo przeciwności. Przypadkowe kobiety wbiegały przez to na ulicę, a mężczyzna po operacji kręgosłupa zaczął biec pomimo przeciwwskazań zdrowotnych.

Zniesmaczenie prankiem

Prank wywołał gigantyczne zniesmaczenie. Biorący udział w eksperymencie osoby były wściekłe, gdy dowiadywały się prawdy. Niektóre z nich chciały nawet wzywać policję. Wideo zyskało rozgłos pewien czas po opublikowaniu za sprawą Boxdela. Włodarz Fame MMA pokazał jego fragment na swoim Instastory. Nie szczędził przy tym wielu gorzkich słów krytyki w kierunku autora. Filmik ma aż 3,6 tys. negatywnych reakcji internautów, przy 540 pozytywnych.

bEDhkhvx
To już jest kora drzewna zamiast mózgu - powiedział Boxdel o autorze nagrania.
Co za dno intelektualne... - skomentował na YouTube znany twórca reZigiusz.
bEDhkhvy
Zobacz także: Najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II. Lilibet nie będzie księżniczką
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDhkhvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
Nemeczek
3 miesiące temu
Żart byłby przedni, gdyby nie mieszał w to ruchu ulicznego. Wystarczyła ścieżka w parku
Ehhhh
3 miesiące temu
Dlaczego notorycznie w tym tekście powtarza się słowo mężczyzna odnośnie tego sisiumajtka intelektualnego? Taka ameba może być co najwyżej nazywana smarkiem bez wyobraźni a nie mężczyzną. A później wypełza na ulicę i drze japę, bo on chce aborcji na życzenie na dodatek, bo twierdzi, że wie co robi.
No właśnie
3 miesiące temu
A potem ludzie nie będą reagować na prawdziwe zdarzenie bo założą, że to kolejny głupi żart/eksperyment osoby bez pomysłu na siebie i swoje życie.
bEDhkhvT
Obudźcie się
3 miesiące temu
No słów brak zaj. Bal bym takiemu w łeb aż by móc spuchł może wtedy zaczął by myśleć nad normalnym żartem a do tragedii nie wiele brakuje z samych nerwów i zawału można dostać no ale jeszcze mu płacą za to też mi youtuber
Gościu
4 miesiące temu
jakiej tragedii ? zwykły prank ...
H20
4 miesiące temu
Tak...gdyby wszyscy idioci na tik toku,instagramie czy na you tube potrafili również latać to tik tok,instagram i you tube byli by największymi lotniskami na świecie..
Ake
4 miesiące temu
Jaka szkoda, że nie stosuję się już kar cielesnych w wymiarze sprawiedliwości. 50 batów w trybie doraźnym powinno uzdrowić żartownisia.
baba
4 miesiące temu
a ja kiedyś chciałam zrobic eksperyment ( bezpieczny) aby sprawdzić rzekomą wielką tolerancję Polaków. Ale zrezygnowałam, bo wynik byłby oczywisty, nie trzeba robić w tym kierunku zadnych eksperymentów, wystarczy poczytać komentarze i posłuchać co mówią ludzie na temat obcokrajowcow, obcych kultur, obcych religii. wstyd Polacy. Jak mi ktoś powie, ze Polacy to tolerancyjny naród to chcyba będę musiała głęboko te osobę uświadomić, że się grubo myli.
nick
4 miesiące temu
takie coś powinno być karalne.
Hip
4 miesiące temu
Ludzie...! ŻART...!!!! Nie PRANK....!!!! Czy już na serio nie można używać polskich słów??????
Anna
4 miesiące temu
Przez takie głupie żarty mogli spowodować wypadek samochodów lub osoby która próbowała wózek na ruchliwej ulicy złapać. Trzeba mieć nierówno pod sufitem!!!!
AdaM
4 miesiące temu
dzięki tej przygodzie niejeden w prawdziwym życiu położy lachę na prawdziwe zagrożenie i oby dotknęło to autora
Zniesmaczony
4 miesiące temu
Jakim bezdusznym draniem trzeba być, aby w tak perfidny sposób grać na emocjach Ludzi, którzy nic złego mu nie zrobili. Nie ma na takich kary, a podle i nikczemnie oszukani, niestety nie wzięli sprawy w swoje ręce.
bEDhkhvL
Bob
4 miesiące temu
Ludzie co się z wami dzieje ...czas na apokalipsę naprawdę już czas..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić