o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Wparował z bronią do restauracji w Tatrach. Padły strzały

86
Podziel się

W restauracji w Szczyrbskim Plesie w słowackich Tatrach Wysokich doszło do strzelaniny. Według słowackich mediów sprawcą był Polak, który napadł na lokal z bronią w ręku.

Wparował z bronią do restauracji w Tatrach. Padły strzały
Polak napadł na restaurację w Słowacji (Wikimedia Commons)
bDmzPMgR

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Mężczyzna z pistoletem w ręku wszedł tylnym wejściem do karczmy, w której było wielu gości.

Sprawca zażądał od personelu lokalu pieniędzy. W ramach ostrzeżenia dwukrotnie strzelił w sufit.

bDmzPMgT

Ludzie natychmiast wpadli w panikę. Po oddanych strzałach goście zaczęli uciekać lub chowali się pod stolikami.

Polak napadł z bronią na restaurację. Ukradł pieniądze i uciekł

Jak podaje portal tvnoviny.sk, sprawcą prawdopodobnie był Polak. Według naocznych świadków ukradł część utargu i uciekł.

W wyniku strzelaniny nikt nie został ranny. Słowacka policja prowadzi intensywne poszukiwania napastnika. Mężczyzna miał ok. 185 cm wzrostu i wysportowaną sylwetkę. Miał na sobie szare spodnie dresowe, szarą bluzę oraz duży plecak. W czasie napadu miał zasłoniętą twarz.

bDmzPMgZ

Zobacz także: Napadł na policjantów podczas ucieczki. Funkcjonariusze ze Śląska publikują nagranie

bDmzPMhu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
Gość
3 miesiące temu
Najważniejsze, że miał zasłoniętą twarz, spełnił wymogi sanitarne związane z ,,pandemią", dzięki temu też są małe szanse na zidentyfikowanie napastnika. No i te strzały to były pewnie ostrzegawcze, bo ktoś zbliżył się do niego na mniej niż 1,5 metra. Wzorowe zachowanie, tylko będzie się musiał wytłumaczyć, po co wziął kasę. Może na maseczki, bo mu się skończyły, a robotę stracił przez ,,pandemię"?
Tak bylo
3 miesiące temu
to pewnie Janosik, ale według Słowaków on nie był Polakiem :)
Rob
3 miesiące temu
"Sprawca POPROSIŁ personel lokalu o pieniądze. W ramach ostrzeżenia dwukrotnie strzelił w sufit." Serio?
bDmzPMhv
Jan
3 miesiące temu
Domniemanie?
ULA
3 miesiące temu
Syn Aleksandra Łukaszenki zapytał kiedyś swojego ojca „Jak żyłeś wcześniej bez dostępu do technologii: bez Internetu bez telewizorów bez klimatyzacji bez telefonów komórkowych?” Ojciec odpowiedział: „Tak jak dzisiaj żyje Twoje pokolenie: bez modlitwy bez współczucia bez honoru bez szacunku bez wstydu bez skromności bez czytania książek … My, ludzie urodzeni w latach 1939 – 1968, jesteśmy błogosławieni. Nasze życie jest tego żywym dowodem: grając i jeżdżąc na rowerach, nigdy nie nosiliśmy kasków. Nie baliśmy się chodzić samotnie do szkoły od pierwszego dnia. Po szkole bawiliśmy się do zachodu słońca. Nigdy nie oglądaliśmy telewizji przez pół dnia. Graliśmy z prawdziwymi przyjaciółmi, a nie z przyjaciółmi z Internetu. Jeśli kiedykolwiek byliśmy spragnieni, piliśmy wodę z kranu, a nie z butelki. Nie chorowaliśmy często, chociaż dzieliliśmy tę samą szklankę soku z czterema przyjaciółmi. Nigdy nie przytyliśmy, chociaż codziennie jedliśmy dużo chleba i ziemniaków. Jesteśmy przyzwyczajeni do tworzenia naszych zabawek i zabawy nimi. Dzieliliśmy się n naszymi zabawkami, książkami. Nasi rodzice nie byli bogaci. Dali nam swoją miłość, nauczyli nas cenić duchowość, dali nam pojęcie prawdziwych ludzkich wartości – uczciwość, wierność, szacunek, ciężka praca. Nigdy nie mieliśmy: Telefonów komórkowych DVD, PlayStation Xbox, gry wideo laptopów, czatu internetowego. „Ale mieliśmy prawdziwych przyjaciół!” Odwiedzając dom przyjaciela bez zaproszenia, Byliśmy ugoszczeni prostym i skromnym jedzeniem. Nasze wspomnienia były na czarno-białych fotografiach, ale były jasne i kolorowe, z przyjemnością przeglądaliśmy rodzinne albumy i z szacunkiem przechowujemy portrety naszych przodków. Nie wyrzucamy książek do kosza, stanęliśmy po nie w kolejce. Nie podawaliśmy naszego życia opinii Publicznej i nie rozmawialiśmy o życiu innych z zachwytem, tak jak Ty – pokazując swoje życie na Instagramie, publicznie omawiając swoje rodzinne sekrety w mediach. Jesteśmy unikalnym i najbardziej wyrozumiałym pokoleniem, ponieważ jesteśmy ostatnim pokoleniem, które słuchało swoich rodziców i pierwszym pokoleniem, które słucha swoich dzieci. Jesteśmy edycją limitowaną.♥️ Ucz się od nas!♥️ Doceń nas!♥️
Najnowsze komentarze (86)
IIrp
3 miesiące temu
w koncu bedzie pewnie wiecej napadow z maskami
ANIOŁ ŚWIATŁA
3 miesiące temu
A SKĄD SŁOWACKIE MEDIA WIEDZĄ ŻE TO BYŁ POLAK.PEWNIE DOSTALI ZZA ŚWIATÓW WIADOMOŚĆ OD SWOJEGO UKOCHANEGO KSIĘDZA TISO
nie znajdą
3 miesiące temu
Szukają Pola...?
Verayher
3 miesiące temu
A skąd opluwanie, że był to Polak?
Bandziorek
3 miesiące temu
Covidem ich nie zaraził i o to chodzi.
czeskie kino
3 miesiące temu
Oczywiscie powiedzial napadnietym ze jest Polakiem.
jest trop
3 miesiące temu
może ten sam 23 lata temu zastrzelił studentów?
hehehe
3 miesiące temu
napad stulecia, tyle zyskał by sie przez tydzien moc upić i zakąsić, nastepny napad za 8 dni
bDmzPMhn
Monki
3 miesiące temu
dziwicie się jak go rozpoznali? w gaciach dresowych na co dzień to tylko polscy narodowcy łażą
Pollak
3 miesiące temu
Hmmm... prawdopodobnie Polak. Skąd wiadomo, skoro miał zasłoniętą twarz? A może był to Łukaszenka, on paradował wczoraj ze strzelbą w kamizelce kuloodpornej.....prijatele, należy najpierw sprawdzić, a nie pisać "prawdopodobnie"....
Syriusz
3 miesiące temu
Warto pogadać policja z policją słowacką i poprosić o informacje dotyczące broni z której strzelał i kopie balistyki pocisków. Może ma coś wspólnego z zabójstwem dwojga młodych ludzi w polskich górach.
Pyzdra
3 miesiące temu
To był Janosik.
jak
3 miesiące temu
rozpoznano, i na jakiej podstawie twierdzi się że to Polak...może to Semita ? ...ONI MAJĄ INKLINACJE PODSZYWANIA SIĘ POD CUDZĄ NARODOWOŚĆ...są podstępni i okrutni ...rzadko zdobywają się na ludzki gest ...
KINO
3 miesiące temu
maseczki są obowiązkowe.......
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić