Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Rolnik przyłapał żonę na zdradzie. Sąd stwierdził, że molestował jej kochanka

138
Podziel się

Rolnik z Podkarpacia przyłapał żonę na zdradzie ze swoim pracownikiem. Gdy zwolnił mężczyznę, został przez niego oskarżony o molestowanie seksualne. Sąd uznał rolnika za winnego i skazał go na pięć i pół roku więzienia.

Rolnik przyłapał żonę na zdradzie. Sąd stwierdził, że molestował jej kochanka
Rolnik przyłapał żonę na zdradzie. Ma trafić do więzienia (Pexels)
bEUlMVWt

Dramat pana Grzegorza z Podkarpacia nagłośnił Polsat News. Mężczyzna przyłapał swoją żonę na zdradzie z pracownikiem w jednym z pomieszczeń gospodarczych.

Rolnik mimo wszystko chciał ratować małżeństwo. Nie rozstał się z żoną, ale zwolnił pracownika, który był jej kochankiem. Żona postanowiła jednak do niego odejść.

bEUlMVWv

Sąd uznał, że rolnik molestował kochanka swojej żony

Co więcej, kochanek kobiety oskarżył jej męża o gwałty i molestowanie seksualne. Miało do nich dochodzić kilka lat wcześniej, a ofiar miało być więcej. Zeznania były jednak niespójne, a biegli stwierdzili, że mężczyzna nie jest wiarygodny. Chociaż poza zeznaniami świadków nie było innych dowodów, sąd uznał pana Grzegorza za winnego i skazał go na pięć i pół roku więzienia.

Jak go wyrzucałem z pracy to powiedział, że jak on tu nie będzie pracował, to tutaj nic nie będzie, wszystko zniszczy - opowiada Grzegorz Władyka w rozmowie z Polsat News.
bEUlMVWB

Rolnik twierdzi, że padł ofiarą spisku, a żona i jej kochanek chcą przejąć jego majątek. Na dowód przedstawił dziennikarzom nagrania, które wskazują na to, że żona oferowała duże sumy pieniędzy za zeznawanie przeciwko niemu w sądzie. Jedna z osób wyznała, że kochanek groził, że ją pobije, jeżeli nie będzie zeznawać po jego myśli.

Rodzina pana Grzegorza twierdzi również, że jeden z sędziów prowadzących sprawę jest znajomym żony. Gdyby nie zły stan zdrowia, rolnik już trafiłby do więzienia.

Zobacz także: Rolnik z Fukushimy. Przejmująca historia pewnego Japończyka

bEUlMVWC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUlMVWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(138)
Rolnik
4 miesiące temu
Tak na wszelki wypadek zrób test na ojcostwo swoich dzieci. Ty orałeś pole a inni może orali żonę. Jak suka nie Da to pies nie weźmie. Sprawdzić nie zaszkodzi.
Slav
5 miesięcy temu
Sądy na razie mamy niezależne = czasem bezmyślne, zazwyczaj bezkarne.
Tak
6 miesięcy temu
należy podać nazwisko sędziego. Tylko tak możemy przeciwstawić się kaście ludzi nadzwyczajnych.
bEUlMVWX
sąd sprawiedl...
6 miesięcy temu
Widać żona daje wszystkim a oni korzystają. Pracownicy świadkowie może jeszcze sędziowie, prokuratorzy, policjanci, wójt, pleban itd Rolnik nie daje tylko cierpi
Sprawiedliwoś...
6 miesięcy temu
Podać nazwisko sędziego.
Adam N 1973
6 miesięcy temu
A może pracownik jest z Ukrainy? W takim przypadku nie ważne że jego zeznania są niewiarygodne. Kasta ma zasadę: Ukraińców wspierać i ochraniać, a Polaków zgnoić
Jurny
7 miesięcy temu
dobra zmiana ż- niewinni idą do paki a pomawiający się śmieje skandal!
kasta basta
7 miesięcy temu
za takie skandaliczne wyroki kasta bierze olbrzymie zarobki???
Marian
7 miesięcy temu
Ludzie widzą że za takie pomówienia na bank idzie się siedzieć więc celowo pomawiają przy rozwodach, gdy zostali przyłapani na zdradzie bo wtedy wygrają majątek przy podziale rozwodowym. W Polsce sędziowie skazują na podstawie opinii biegłych a praktycznie zawsze biegli dają wiarę pseudo-ofiarą. Nie wiem co taka osoba by musiała mówić, żeby stwierdzili że konfabuluje. Ktoś cię pomówi o gwałt brak dowodów a i tak cię skażą. W usa to jest nie domyślenia, że można kogoś bez dowodów skazać. U nas sady sa na poziomie białorusi i korei północnej więc wydają wyroki skazujące!
Kasta
7 miesięcy temu
dojdzie do tego, że niewinnie pomawiani o gwałty, molestowania, pedofilie wezmą sprawiedliwość w swoje ręce i łeb utrącą bo i tak niewinnie idą siedzieć bo weź się człowieku wybroń z takich oskarżeń. Wtedy będą wiedzieć, za co poszli siedzieć przynajmniej!
Janek
7 miesięcy temu
tak wygląda ta reforma sądownictwa że niewinni idą siedzieć do więzienia. Nigdy więcej nie zagłosuje na PIS zrobili z Polski bezprawie. Byle wsiosz pomówi drugiego człowieka i już się nie wybronisz. Sądy skazują bez dowodów bo tak. Chory kraj!
Barry
7 miesięcy temu
kasta posyła pomówionych niewinnych ludzi do więzienia. Ta kasta nie potrafi pojąć że zarzuty mogą być fałszywe a oskarżenia bezpodstawne. Witamy w Polsce dobrze że z tego grajdołka wyemigrowałem z rodziną dawno temu..
PIS bezprawna...
7 miesięcy temu
co się dziwicie. Pomówienie o gwałt molestowanie to najszybszy sposób na zniszczenie człowieka. Witamy w Polandii gdzie niewinni ida siedzieć a bandyty sa na wolności i dobrze się mają!
bEUlMVWP
SŁAWCIU
7 miesięcy temu
TAK WYGLĄDA TA REFORMA ZIOBRY ŻE NIEWINNI IDĄ DO WIĘZIENIA!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić