Zaginął pracownik huty w Chinach. Szokującą prawdę odkryto na nagraniu

139

Wstrząsająca śmierć chińskiego robotnika. Nagranie wideo z kamery monitoringu pokazuje moment, w którym pracownik huty stali w Chinach wskakuje do wielkiego pieca rozgrzanego do temp. ok. 900 st. C.

Zaginął pracownik huty w Chinach. Szokującą prawdę odkryto na nagraniu
Szokujące wideo z kamery monitoringu pokazuje moment, w którym pracownik huty stali w Chinach wskoczył do wielkiego pieca rozgrzanego do temp. ok. 900 st. C. (YouTube)

24 marca firma Baogang Group, która produkuje stal w Baotou na północy Chin. poinformowała, że jeden z robotników - ​​Wang Long zaginął podczas nocnej służby w zakładzie. Wszczęto więc poszukiwania mężczyzny. Jak się okazało kamery monitoringu zarejestrowały przerażający moment śmierci pracownika.

Na udostępnionym w sieci wideo widać jak 34-letni Wang Long zdejmuje kask i rękawiczki, po czym wskakuje w rozgrzany do czerwoności piec. Wang Long pracował w firmie Baogang Group od 10 lat.

Jest nam bardzo przykro z powodu jego śmierci. Staramy się pomoc jego rodzinie w tym trudnym czasie, a także udzielamy porad psychologicznych dla naszych pracowników - podała firma w oświadczeniu, według South China Morning Post.

Policja uznała śmierć 34-letniego Wanga za samobójstwo. Jego współpracownicy twierdzą, że mężczyzna od dłuższego czasu grał na giełdzie i popadł w długi, co mogło się przyczynić do jego dramatycznej decyzji.

Lokalna policja ustaliła, że Wang Long w dniu swojej śmierci stracił ponad 60 000 juanów (ponad 35 tys. zł), kiedy chińskie indeksy giełdowe spadły do ​​najniższego poziomu od trzech miesięcy.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz [ TUTAJ ].

Zobacz także: Chiny się zbroją. Nowe zdjęcia satelitarne ukazują skalę działań
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić