Angelika Karpińska| 

28-latek zachowywał się dziwnie. Makabryczne odkrycie w Niemczech

104

28-letni Florian E. jest podejrzany o podwójne zabójstwo. Miał zamordować swoją 24-letnią dziewczynę i 53-letnią matkę. Ich ciała odnaleziono w jego mieszkaniu w Hamburgu.

28-latek zachowywał się dziwnie. Makabryczne odkrycie w Niemczech
24-letnia Tarah A. została zamordowana przez swojego partnera

Do zdarzenia doszło 7 lutego. Jak podaje "Fakt", 60-letni Kai E. przez cały dzień nie mógł skontaktować się ze swoją żoną, dlatego postanowił zadzwonić do syna i zapytać go, czy wie, gdzie jest jego matka.

28-latek przekonywał, że nie wie, jednak zachowywał się dziwnie. Zaniepokojony ojciec pojechał do jego mieszkania z drugim synem. Gdy przed blokiem zobaczył samochód żony, zawiadomił policję.

Wstrząsające odkrycie w mieszkaniu 28-latka

Gdy policjanci weszli do mieszkania Floriana T., zobaczyli wielką kałużę krwi i zwłoki 53-latki. Na jej ciele były liczne obrażenia zadane nożem.

Po chwili policjanci dokonali kolejnego makabrycznego odkrycia. W wannie znaleźli zwłoki 24-latki. Badania wykazały, że dziewczyna Floriana T. prawdopodobnie została uduszona dwa dni wcześniej.

Tarah A. spotykała się z 28-latkiem od niedawna. Dziewczyna studiowała na Uniwersytecie Helmuta Schmidta w Hamburgu i uznawano ją za bardzo zdolną i ambitną osobę.

28-letni mechatronik trafił do aresztu. Na razie nie jest jasne, dlaczego dopuścił się tak okrutnych zbrodni.

Zobacz także: 33 dni na bezludnej wyspie. Znalazły ich służby, zaskakujące, dzięki czemu przetrwali

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić