Udusiła niemowlę stanikiem, po czym wyrzuciła do kosza. Wszystko nagrały kamery

3

Horror w Brazylii. Kamery monitoringu nagrały parę w momencie wyrzucania na ulicę ciała zamordowanego dziecka, które ukryli w worku na śmieci. Para została już aresztowana.

Udusiła niemowlę stanikiem, po czym wyrzuciła do kosza. Wszystko nagrały kamery
Kamery monitoringu w dzielnicy Luz w Sao Paulo w Brazylii nagrały moment kiedy para pozbywa się zamordowanego niemowlaka.

Kamery monitoringu w dzielnicy Luz w Sao Paulo w Brazylii nagrały moment, kiedy 20-letnia Rosiane Nascimento Correia i jej 26-letni partner Antonio Carlos Batista Conrado pozbywają się ciała dziecka.

Najpierw sprawdzają, czy nikogo nie ma w okolicy, po czym wyciągają czarny worek na śmieci i zostawiają na ulicy. Jak się szybko okazało, w środku znajdowały się zwłoki uduszonego paskiem od biustonosza niemowlaka.

Zwłoki noworodka w śmieciach odkrył bezdomny, który szukał złomu. Mężczyzna zaalarmował sąsiadów i policję. Correia i Conrado zostali zatrzymani pod zarzutem zabójstwa i ukrywania zwłok, para nie przyznaje się do winy. Aresztowany został również wujek dziecka, Antonio Silvano Correia. Jest podejrzewany o pomoc parze w pozbyciu się zwłok.

Matka 20-letniej Rosiane Nascimento Correia miała powiedzieć śledczym, że to depresja doprowadziła jej córkę do zbrodni. Według funkcjonariusza policji, Carlosa Alberto Carneiro, Rosiane Correia miała już troje dzieci i podejrzewała, że ​​jej partner nie jest biologicznym ojcem dziewczynki.

Nie rozumiem, jak matka i ojciec mogliby to zrobić dziecku - mówi lokalnym mediom funkcjonariusz.

Podejrzani zostali umieszczeni w areszcie prewencyjnym na czas dochodzenia.

Zobacz także: Wrzuciła niemowlę do basenu. Internauci są oburzeni
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić