Jakub Artych
Jakub Artych| 

Wstrząsające doniesienia. Turystka zgwałcona w Paryżu

357

Francuzi są wstrząśnięci. W Paryżu doszło do kolejnego gwałtu. Po festiwalu muzycznym zaatakowana została turystka z Wielkiej Brytanii. Kobieta powiedziała śledczym, że grupa mężczyzn zaciągnęła ją w odosobnione miejsce i dokonała napaści.

Wstrząsające doniesienia. Turystka zgwałcona w Paryżu
Zbiorowy gwałt we Francji. Ofiarą Brytyjka (Getty Images, Sylvain SONNET)

Według policji brytyjska turystka padła ofiarą gwałtu zbiorowego na paryskiej ulicy po festiwalu, który odbył się w miniony weekend.

"Le Figaro" donosi, że kobieta była zapłakana i trzymała w rękach bieliznę, kiedy została znaleziona przez policję.

Ofiarę przewieziono do pobliskiego szpitala. Zeznała, że napastników było kilku. Mieli ją zaciągnąć w odosobnione miejsce i dokonać napaści na tle seksualnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Atak nożownika w Szczecinie. Nowe fakty

Sprawcy mieli otoczyć kobietę. Francuska prasa podaje, że napastnicy mogli nagrać gwałt za pomocą smartfonów.

Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przeszła badania. Nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań. Władze nie ujawniły żadnych szczegółów na temat ofiary, w tym jej wieku, ze względu na francuskie przepisy.

Policja alarmuje, że to kolejne już niepokojące zdarzenie w stolicy Fracji. Wcześniej pięć dziewcząt w wieku od 13 do 17 lat otrzymało zastrzyk tajemniczej substancji podczas świętowania innego wydarzenia w paryskiej dzielnicy Saint-Maur-des-Fosses.

Kolejny gwałt we Francji

Kilka dni temu we Francji głośno było o tym, że trzech antysemitów miało zgwałcić 12-letnią dziewczynkę pochodzenia żydowskiego. Wśród napastników miał być były chłopak ofiary i dwóch jego kolegów. Przerażające zdarzenie miało miejsce w Paryżu.

"Le Parisien" zwraca uwagę na jeden szczegół. Jak czytamy, w telefonie jednego z podejrzanych znaleziono antysemickie treści. Wśród nich jest filmik z płonąca flagą Izraela.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić