Wstrząsające odkrycie. 31-letnia Kasia została zagłodzona na śmierć?

325

Ratownicy medyczni dokonali makabrycznego odkrycia. We wsi Olszewka pod Przasnyszem znaleźli ciało Katarzyny D. Załoga karetki zwróciła uwagę na "stan wycieńczenia organizmu pokrzywdzonej".

Wstrząsające odkrycie. 31-letnia Kasia została zagłodzona na śmierć?
Policja (Pixabay)

O tej wielkiej tragedii donosi "Super Express". Okazuje się, że 31-letnia Kasia została znaleziona martwa w dniu 23 października bieżącego roku.

Ratownicy medyczni ocenili, że znajdowała się w "stanie wycieńczenia organizmu". W związku z tym skontaktowali się z policją w Przasnyszu.

Jak ustalono w toku śledztwa, mieszkanka Olszewki chorowała na porażenie mózgowe, a opiekę nad córką sprawował jej ojciec Mieczysław D. Mieszkali sami w domu usytuowanym jest w znacznej odległości od innych sąsiedzkich zabudowań - podaje "SE".

Dramatyczne informacje z prokuratury

Ciało kobiety zostało oczywiście zabezpieczone do sekcji zwłok. Wyniki trafiły już do prokuratury.

Ze wstępnej opinii biegłego patomorfologa wynika, że przyczyną śmierci pokrzywdzonej była niewydolność wielonarządowa w przebiegu długotrwałych niedoborów żywieniowych. Stan ciała pokrzywdzonej wskazuje, że wobec Katarzyny D. dopuszczono się zaniedbań higienicznych (rozległe odparzenia i odleżyny na całym ciele) oraz że była osobą stale niedożywioną - informuje prokuratura, cytowana przez "SE".

Śledztwo ws. śmierci 31-latki jest prowadzone w kierunku narażenia kobiety przez osobę zobowiązaną do opieki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i niemyślnego spowodowania śmierci. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić