Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BOB
|

Dom jak z horroru. Britney Spears z niego uciekła, a nowa właścicielka w nim zmarła

6
Podziel się:

Na temat tego domu w Hollywood Hills krążą mroczne historie. Britney Spears twierdziła, że opanowały go duchy. Potem zmarły w nim dwie osoby, w tym aktorka Britanny Murphy.

Dom jak z horroru. Britney Spears z niego uciekła, a nowa właścicielka w nim zmarła
Ten dom ma bardzo mroczną historię (YouTube)

Tą historią znowu żyją Amerykanie, a to za sprawą filmu dokumentalnego HBO. "What Happened, Brittany Murphy?" to przede wszystkim wstrząsająca historia tytułowej bohaterki. Ale wszystko zaczyna się od... Britney Spears.

Mroczna historia domu w Hollywood

To słynna piosenkarka wcześniej mieszkała w domu w Hollywood Hills. Uciekła z niego w 2007 roku, bo twierdziła, że został nawiedzony przez złe duchy. Podobno pozaziemskie istoty próbowały ją zabić, zrzucając ze schodów.

Spears postanowiła sprzedać posiadłość. Bez problemu znalazła kupca. Nowymi właścicielami zostali Brittany Murphy i jej mąż Simon Monjack. Ich historia skończyła się tragicznie.

Pierwsza tragedia miała miejsce 20 grudnia 2009 roku. Aktorka straciła przytomność w łazience, a niedługo później zmarła. Sekcja zwłok wykazała, że chorowała na zapalenie płuc i anemię. W dodatku tuż przed śmiercią przedawkowała leki.

Kilka miesięcy później w domu w Hollywood Hills rozegrał się kolejny koszmar. Tym razem zmarł mąż Murphy. On także miał ostre zapalenie płuc, a także niedokrwistość. Zarówno Brittany, jak i Simon zostali odnalezieni przez Sharon, matkę aktorki.

Do dziś krąży wiele teorii na temat wspomnianego domu. Sharon mówiła, że jej bliscy narzekali na pleśń w domu. Jej zięć przed śmiercią miał mieć halucynacje. Czy to było przyczyną wstrząsających wydarzeń? Być może odpowiedzi poznamy w filmie "What Happened, Brittany Murphy?".

Zobacz także: Klukowo. Nawiedzony dwór Czarnego Pana
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Sympatyk duch...
rok temu
Ja jestem EmIL,nie Sympatyk duchów.
Sympatyk duch...
rok temu
To chyba ten samobójca, który się utopił,czarny od grzechów I odebrania sobie życia Musiał być złym człowiekiem, skoro pokutuje jeszcze i jest czarny.A może potępiony,odrzucony przez Boga?Trzeba było zapalić jemu w komnacie znicz i pomodlić się o spokój duszy Może by się uspokoił i nie straszył.On się męczy z grzechami i jest jemu ciężko. Diabeł to nie jest,bo by wam zrobił wiele zła.Gdy idziecie w takie miejsca,to się przeżegnajcie i weźcie wodę świeconą,by pokropić komnatę w której może żył.I wy się nie będziecie bać.Ten nietoperz to znak.Duchy nie mówią głosem, bo nie mając ciał nie mają strun głosowych.Wszyscy w Zaświatach porozumiewają się myślą,mówią i słyszą w swoich świadomościach. To część z duszy przylegającej za życia cielesnego do mózgu,dlatego mają wspomnienia i uczucia i odczucia.On cię słyszał,ale Twój Anioł Stróż nie mógł dopuścić ducha do twojego umysłu, żebyś go słyszał,bo by cię mógł opętać.Odchodząc nie mów żeby nie szedł za tobą, bo złośliwy może wtedy pójść. Zmów wieczny odpoczynek za tego ducha i nie mów o nim czarny,bo jemu jest przykro. Może biały i lekki nigdy nie będzie? Nie wiadomo kto to.Otoczcie się modlitwą przed wyprawą i przy takich miejscach też, aby duchy słyszały.A tam,gdzie bardzo się manifestują nie idźcie wcale.Tam wołać księdza egzorcyste i nie ryzykować.Z piekielnymi nie ma żartów.A tamten kiedyś z tamtąd zniknie. Zacznijcie się modlić, to wam lęk minie i będziecie mieli ochronę.Ty tam nie byłeś sam,lecz w tobie przy Twej duszy Twój Anioł Stróż, który czuwa I cię strzeże . Módl się do niego o pomoc i ochronę.Z nim jest Bóg,który wszystko wie.
Rowernik
rok temu
Każdy ksiądz egzorcysta wie, że są domy nawiedzane przez szatana, nie mylić z interwencjami czyśćcowych dusz, bo te są niezłośliwe, nieszkodliwe. Odszukajcie na YT konferencje ks.egzorcysty z W.Brytanii (ale Polaka), ks.Glasa, on dokładnie to opisuje. Jest serial dokumentalny bodaj amerykański, gdzie pokazuje się takie domy, filmuje, nawet czasem pokazują prawdziwe tam, a dziwne zjawiska, ale ten serial to niestosowna zabawa. Jedyną drogą jest wezwanie księdza egzorcysty i systematyczne egzorcyzmy w takich miejscach. Piszę o rzeczach banalnych od lat dla Kościoła, znanych, niestety głupie filmy wypaczyły realistyczne, czyli teologiczne podejście do tych kwestii, stąd niewiara wielu osób, które za bardzo uwierzyły w bożka tylko tego, co naukowe i doświadczalne.
Niezaszczrpio...
rok temu
Ja w tym domu zamieszkaj za darmo ppd warunkiem że ten dom dostanę za darmo A zle duchy przepefze
Pippin
rok temu
Tam duch Lecha brata Jarka straszy.
Mecenas t
rok temu
Ludzie w domach też umierają ,nic w tym dziwnego . Hanucynacje ? Jeśli nie po narkotykach to może ktoś miał dostęp do tego domu a ściany były nasączone różnymi roztworami . Służby muszą testować na zwykłych szaraczkach by później zastosować to na big fish- u
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić