Angelika Karpińska| 

Wstrząsające sceny w Lubelskiem. Policja szuka kierowcy

588

Kierowca jadący z rodziną w kierunku Biłgoraja (woj. lubelskie) zauważył, że z jednego z samochodów wyrzucane są śmieci. Gdy mężczyzna zatrąbił na sprawców, ci wpadli w furię. Ruszyli za nim w pościg i próbowali wybić szybę w jego aucie.

Wstrząsające sceny w Lubelskiem. Policja szuka kierowcy
(YouTube)

Do zdarzenia doszło na drodze ze Zwierzyńca do Biłgoraja. Kierowca zauważył, że z samochodu osobowego wyrzucane są śmieci na przystanek. Nie spodobało mu się to, dlatego zatrąbił.

Sprawcy ruszyli w pościg za kierowcą i zajeżdżali mu drogę. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wysiadł z samochodu i zaczął uderzać w szybę poszkodowanego.

Lubelskie. Szokujące nagranie w sieci

Całe zdarzenia zostało zarejestrowane przez kamerę znajdującą się w pojeździe. Nagranie opublikowano na kanale "STOP CHAM" w serwisie YouTube.

Pościg trwał łącznie kilkanaście kilometrów. Autor nagrania, który podróżował z rodziną, w tym z dzieckiem, zgłosił sprawę na policję. Mundurowi nie namierzyli jeszcze kierowcy drugiego auta.

Wideo będzie gruntownie badane przez policjantów. Ta analiza wskaże wszystkie czyny; będą rozpatrywane, czy mamy do czynienia z wykroczeniem, czy przestępstwem - powiedziała Polsat News mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Zobacz także: Ciężkie pobicie w Warszawie. Policjanci opublikowali nagranie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić