aktualizacja 

Wszystko się nagrało. Podczas wywiadu płaszcz zaczął się ruszać

76

Niecodzienne sceny rozegrały się na obrzeżach Paryża. Reporter telewizji CNews przeprowadzał wywiad z kobietą, która wyszła ze stacji metra. Nagle rozmówczyni zaczęła zdejmować z siebie płaszcz. Po chwili z jej rękawa wyskoczył... szczur. Nagranie ukazujące całe zdarzenie lotem błyskawicy obiegło media społecznościowe.

Wszystko się nagrało. Podczas wywiadu płaszcz zaczął się ruszać
Kobieta poczuła podczas wywiadu, że w jej płaszczu coś się rusza (Twitter, CNews)

Nietypowa sytuacja miała miejsce w miejscowości Boulogne-Billancourt, niedaleko stolicy Francji. Reporter CNews przeprowadzał akurat wywiad z kobietą, która wyszła ze stacji metra.

Nagle rozmówczyni zaczęła dziwnie się zachowywać. Zdjęła z siebie płaszcz i powiedziała, że coś ją drapie. Po chwili z rękawa płaszcza wyskoczył szczur. Gryzoń wskoczył do torby na zakupy należącej do kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Obejrzyj także: Znalazł przypadkiem 16 ''tajemniczych jaj''. Oto co się z nich wykluło po 9 miesiącach

Szczur wyskoczył z rękawa do torby. Wszystko zarejestrowała telewizja

Wszystko zarejestrowała kamera stacji CNews. Na filmie widać, jak dziennikarz zagląda do torby i zwraca uwagę na znajdującego się w środku szczura. Po chwili gryzoń wyskakuje na zewnątrz i znika w ciemnościach.

Paryż: szczur wychodzi z rękawa płaszcza – podpisano nagranie zamieszczone na oficjalnym profilu stacji na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Plaga szczurów w Paryżu. Nagranie wywołało burzliwą debatę

Nagranie lotem błyskawicy obiegło media społecznościowe. W komentarzach zwrócono uwagę na fakt, że stolicę Francji opanowała jakiś czas temu plaga szczurów. Dziennikarze i politycy nie przepuścili okazji, aby uderzyć w obecną burmistrz Paryża Anne Hidalgo. Podkreślono, że w największej francuskiej metropolii są problemy ze sprzątaniem oraz ogólnym poziomem higieny.

Eksperci szacują, że w Paryżu mieszka ok. 6 mln szczurów, czyli prawie dwa razy więcej niż ludzi. Naukowcy podkreślają, że jedna para szczurów w ciągu roku może rozrosnąć się w stado liczące nawet 10 tys. osobników. Po dwóch latach liczba ta może wynosić 45 tys.

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić