Wróć na
Mateusz Domański
|

Wybory 2020. Andrzej Duda ma informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę

84
Podziel się

W sobotę Andrzej Duda gościł w Wałbrzychu. Mówił tam, że jego rodzina jest "bezpardonowo atakowana". Podkreślił również, że ma informacje o "planowanych atakach" na jego bliskich.

Wybory 2020. Andrzej Duda ma informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę
Andrzej Duda (PAP, PAP/Maciej Kulczyński, Maciej Kulczyñski)
bCPqZyBh

Jak można było się spodziewać, kampanie prezydenckie obfitują w mocne słowa. Obydwaj kandydaci robią wszystko, by pokazać, że bardziej nadają się do pełnienia funkcji prezydenta RP.

Prezydent Andrzej Duda stwierdził w Wałbrzychu, że od pewnego czasu jest "atakowany". Mówił również o tym, że dotarły do niego informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę, która już teraz - zdaniem prezydenta - jest "bezpardonowo atakowana".

Proszę państwa o wsparcie. Te wybory trzeba wygrać, wbrew tej czarnej kampanii, wbrew tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwu - przekazał prezydent Duda, cytowany przez wiadomości.wp.pl.
bCPqZyBj

Końskie czekają na debatę. Mieszkańcy zwycięzcę już znają

"Uczciwość, a nie cynizm i draństwo"

Duda podkreślił ponadto, że będzie oddawał cześć polskim bohaterom - "bohaterom wolności, niepodległości i suwerenności".

Zależy mi na Polsce, w której zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo. Zależy mi na Polsce, która chroni słabszych i nie musi bać się silnych, zależy mi na Polsce, w której będziemy rozwijali właśnie sprawiedliwie nasze państwo - dodał Andrzej Duda podczas wizyty w Wałbrzychu.

Czytaj także:

bCPqZyBp
bCPqZyBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(84)
theo
miesiąc temu
Mnie również zależy na Polsce, która chroni słabszych i dlatego sprzeciwiam się, gdy ktoś o tych słabszych źle mówi, np. że nie są ludźmi.
LOL
miesiąc temu
Skoro obraziłeś praktycznie wszystkich nieswoich wyborców to co się dziwisz? jest akcja, jest reakcja. Myślisz, że możesz opluwać ludzi, odrzucać ich człowieczeństwo i nie mieć żadnych konsekwencji?
555555
miesiąc temu
twoja sprawiedliwosc duda jest taka ze jedni dostaja 500 i 300 itd itd a inni na to pracuja nie majac nic !!! jestes najgorszym prezydentem jakiego miała Polska
bCPqZyBL
wikt1
miesiąc temu
że co niby ? Co on jeszcze wymyśli... byle przy korycie i byle litość wzbudzać wśród emerytek - bo to są wyborcy pisu
AlojzWiertara
miesiąc temu
Biedactwo. Jak on napuszcza nas na siebie na wzajem, to jest w porządku i nikt się tym nie przejmuje. A jak on dostaje to, na co sam sobie zapracował, to zaczyna się problem. Jak ja nie lubię hipokryzji...
Najnowsze komentarze (84)
zuza
miesiąc temu
PAD powiedz wszystkim coś o swojej nieślubnej córce adoptowanej przez twojch rodziców i teraz jest twoją młodszą siostrą?
Poluy
miesiąc temu
Zlikwidować fałszywą gazetę brukowa niemieckiego
smok wawelski
miesiąc temu
panie prezydencie prosze robic swoje ma pan glosy wiekszosci Polakow do poziomu opzycji prosze nie znizac......wierzymy w pana.
fiubździu
miesiąc temu
Pan Rafał przegra te wybory z kretesem.
Polka
miesiąc temu
Piszecie Stop Hejt. Wszystkie te wpisy poza kilkoma wypowiedziami to sam hejt. Powinniscie zamknac strone bo to co tutaj drukujecie rani wielu Polakow.
E nde
miesiąc temu
Panie Prezydencie niech Pan nie bierze Polaków na plewy
Pioch
miesiąc temu
Im więcej prezydent mówi tym bardziej jestem przekonany do swojego wybory
MYSZA
miesiąc temu
PANIE DUDA, JAKOŚ MAŁO PANA OBCHODZĄ ATAKI NA RODZINĘ PANA TUSKA, PANA TRZASKOWSKIEGO, A TAKIE BYŁY. PAN SAM ATAKOWAŁ BEZ PARDONU. KAMPANIA JEST PRZEZ PANA I WSPÓŁPRACOWNIKÓW PROWADZONA W NAJBARDZIEJ BRUTALNY SPOSÓB. NIE LICZYCIE SIĘ Z NIKIM I Z NICZYM. STEKI KŁAMSTW I BRUDÓW NICZYM POMYJE SĄ WYLEWANE NA OPOZYCJĘ I KANDYDATA. NIE POTRAFI PAN STANĄĆ DO NIEZALEŻNEJ DEBATY. BOI SIĘ PAN, BO NIE POTRAFI PAN ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA, O ILE WCZEŚNIEJ ICH PAN NIE POZNA. WYKORZYSTUJECIE TYCH PROSTYCH, NIC NIE WINNYCH LUDZI DO SWOICH MACHLOJEK. OBRZYDLIWE, SAMI MÓWICIE "PAMIĘTAJCIE PAŃSTWO, ŻE MY NIE MÓWIMY DO INTELIGENTNYCH LUDZI"DOŚĆ JUŻ TYCH USTAWEK I KŁAMSTW. PANU JUŻ DZIĘKUJEMY
bCPqZyBD
fan
miesiąc temu
niech się przeprowadzi na czak kampanii do prezesa,tam jest dobra ochrona.
Emerytka
miesiąc temu
Jestem emerytką i nikt z moich znajomych emerytów nie głosuje na Dudę. Żałuję, że jest nas za mało.
Amen
miesiąc temu
Dziś polska wasza po wyborach nasza.
sopuch-1963
miesiąc temu
kto sieje wiatr... facet z tytułem doktora powinien sobie zdawać z tego faktu sprawę
mamka
miesiąc temu
Nie jestem pomylony.
gościu
miesiąc temu
Dlaczego wczoraj była sobota a dziś jest niedziela?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić