Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. Andrzej Duda ma informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę

142

W sobotę Andrzej Duda gościł w Wałbrzychu. Mówił tam, że jego rodzina jest "bezpardonowo atakowana". Podkreślił również, że ma informacje o "planowanych atakach" na jego bliskich.

Wybory 2020. Andrzej Duda ma informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę
Andrzej Duda (PAP, PAP/Maciej Kulczyński, Maciej Kulczyñski)

Jak można było się spodziewać, kampanie prezydenckie obfitują w mocne słowa. Obydwaj kandydaci robią wszystko, by pokazać, że bardziej nadają się do pełnienia funkcji prezydenta RP.

Prezydent Andrzej Duda stwierdził w Wałbrzychu, że od pewnego czasu jest "atakowany". Mówił również o tym, że dotarły do niego informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę, która już teraz - zdaniem prezydenta - jest "bezpardonowo atakowana".

Proszę państwa o wsparcie. Te wybory trzeba wygrać, wbrew tej czarnej kampanii, wbrew tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwu - przekazał prezydent Duda, cytowany przez wiadomości.wp.pl.
Zobacz także: Końskie czekają na debatę. Mieszkańcy zwycięzcę już znają

"Uczciwość, a nie cynizm i draństwo"

Duda podkreślił ponadto, że będzie oddawał cześć polskim bohaterom - "bohaterom wolności, niepodległości i suwerenności".

Zależy mi na Polsce, w której zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo. Zależy mi na Polsce, która chroni słabszych i nie musi bać się silnych, zależy mi na Polsce, w której będziemy rozwijali właśnie sprawiedliwie nasze państwo - dodał Andrzej Duda podczas wizyty w Wałbrzychu.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić