A.S.| 
aktualizacja 

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy pokazali, jak mieszkają. Zdjęcia

125

Rafał Trzaskowski postanowił pokazać wnętrze swoje mieszkania. Na Instagramie wstawił zdjęcie pokoju, wypełnionego po sufit płytami muzycznymi. Zapowiedział też "coś specjalnego".

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy pokazali, jak mieszkają. Zdjęcia
Rafał Trzaskowski pokazał jak wygląda wnętrze jego mieszkania. (Instagram)

Na instagramowym profilu Rafała Trzaskowskiego pojawiło się zdjęcie fragmentu jego mieszkania. W ten sposób kandydat Koalicji Obywatelskiej postanowił pokazać się od "ludzkiej strony"

Możemy na nim zobaczyć salon, zastawiony płytami muzycznymi i szafą pełną książek. Wraz z żoną, Małgorzatą, siedzą przy stole, a na pierwszy plan wybijają się mikrofon filmowy oraz ustawiony na statywie aparat.

Czytaj także:

Zdjęcia z mieszkania Trzaskowskiego

Być może ma to związek z podpisem zdjęcia, według którego Trzaskowscy "szykują coś specjalnego". Nie zostało to jeszcze sprecyzowane, ale wygląda na to, że może to być program nagrany z wnętrza domu prezydenta Warszawy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Większość komentarzy pod zdjęciem jest pozytywna i wyraża poparcie dla kandydatury Trzaskowskiego. Niektórzy zauważają jednak, że fotografia wygląda na pozowaną i, podobnie jak inne zdjęcia polityka z "życia prywatnego", wyglądają mało autentycznie i marketingowo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Druga tura wyborów odbywa się już za nieco ponad tydzień. 12 lipca będziemy wybierali kto zostanie prezydentem Polski na najbliższe pięć lat- Andrzej Duda, czy Rafał Trzaskowski

Zobacz także: Wybory 2020. Politolog o debacie TVP w Końskich. "Ryzykowny krok Trzaskowskiego"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić