o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. Robert Czykiel
|

Wybory 2020. Apel syna Jarosława Gowina. "Ja głosuję na Rafała Trzaskowskiego"

44
Podziel się

Ziemowit Gowin już wcześniej nie ukrywał, że jest przeciwnikiem rządów PiS. Przed II turą wyborów postanowił przekonać Polaków, by oddali swój głos na Rafała Trzaskowskiego.

Wybory 2020. Apel syna Jarosława Gowina. "Ja głosuję na Rafała Trzaskowskiego"
Wybory 2020. Ziemowit Gowin popiera Rafała Trzaskowskiego (YouTube)
bDotdWyd

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda zbliżają się do II tury wyborów prezydenckich. Już 12 lipca dowiemy się, kto z nich będzie prezydentem Polski. Na finiszu kampanii prezydenckiej mobilizują się ich zwolennicy.

Wybory 2020. Syn Gowina za Trzaskowskim

Zwolennikiem Trzaskowskiego jest Ziemowit Gowin. To syn jednego z liderów Porozumienia. Już od dłuższego czasu wiadomo, że jest on wielkim przeciwnikiem rządów PiS. Dlatego też nie wyobraża sobie, by oddać głos na Andrzeja Dudę.

Syn Gowina na Facebooku opublikował obszerny wpis. Skierowany jest on głównie do tych, którzy nie są przekonani, by zagłosować na Trzaskowskiego. Ziemowit zamieścił szereg argumentów, by poprzeć kandydata Koalicji Obywatelskiej. Na koniec zaapelował do rodaków.

bDotdWyf
Zobacz także: Emilian Kamiński: należy iść na wybory i zrobić rachunek sumienia
Ja głosuję na Rafała Trzaskowskiego. Nie jest on moim kandydatem - nikt nie jest, niestety. Ale nie głosuję też na niego z bólem. Nie boli mnie, że wybieram efektywne narzędzie do zatrzymania dalszej degradacji tego państwa, jego prawa i społeczeństwa. Boleć będzie, jak owo narzędzie przegra. Dlatego... no dobra, powiem to: głosujcie na Trzaskowskiego!" - pisze Ziemowit Gowin.

Syn polityka uważa, że poparcie Trzaskowskiego to "głos przeciwko PiSowskiemu jedynowładztwu". Co ciekawe, jego wpis nie jest jedynie laurką kandydata KO. Gowin nie wierzy we wszystkie obietnice obecnego prezydenta Warszawy.

bDotdWyl

Czytaj także:

bDotdWyG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
Hans
5 miesięcy temu
Co to na tym zdjęciu jest?
jarek
5 miesięcy temu
RĘCE opADAJĄ
444
5 miesięcy temu
To leć już ustaw się w kolejkę. Każdy ma swój rozum i nie muszą sugerować się Twoim wyborem.
bDotdWyH
Gość.
5 miesięcy temu
Ziomowid,vibowid czy jak to się mówi,dostawałeś od taty pewnie w h...j kieszonkowego co?,to co ty możesz wiedzieć o państwowej pomocy doraźnej?,a teraz chcesz punktów u trzaski nałapać,weź się chłopie do roboty i osiągnij coś sam.
ojciec
5 miesięcy temu
Dobrze jest żreć i kształcić się za ojcowskie pieniądze, nie mieć finansowych kłopotów i perspektywy powrotu "zakupów na zeszyt", życia w notorycznym poczuciu braku stabilności, w jakim do 2015 znajdowało się wielu rodziców niedojadających dzieci. Dobrze jest brać i jeszcze dającemu napluć w twarz. Ale to jest problem nie tylko byłego wicepremiera. To jest sytuacja prawie wszystkich rodziców, którzy nie mają i raczej nigdy w przeszłości nie mieli trudności finansowych i ich dzieci miały w związku z tym w zasadzie to co chciały. Tacy rodzice inwestują w swoje dzieci, a one uważają to za normalną i przynależną im sytuację. I w zasadzie tak powinno być, tylko że również powinno być tak, że takie dzieci powinny być wychowywane w taki sposób, aby widziały obok siebie również innych, którzy nie ze swojej winy nie mogą "związać końca z końcem". Podejrzewam, że byłemu wicepremierowi "zabrakło czasu" na wychowywanie syna i przekazywanie mu od małego dziecka wartości, które sam wyznaje, i wyrósł egoista i niewdzięcznik. Przykre.
Najnowsze komentarze (44)
00000..
5 miesięcy temu
Przykro mi ale to się,💩 Nie trzyma !!! Ten Artykuł !!!
Koko
5 miesięcy temu
On zbiera na towar!!!
antoni m.
5 miesięcy temu
a ja w 1 turze na trzasko... a teraz zmieniłem zdanie i na dud.. po burzliwej dyskusji 20 osobowa rodzina tak ustaliła no oczywiście po wypiciu 2 wiader alkocholu
2222
5 miesięcy temu
Dla kogo jest ważne co mówi syn Gowina? Dla Czykiela? A kto to jest Czykiel?
myślący.
5 miesięcy temu
a kto wie, cz y tatuś nie poleci szybko i nie za głosuje za dawną swoją partią, nie sądzicie czasem?
Głos Polaków
5 miesięcy temu
A ja, jak większość z naszego akademika na Andrzeja Dudę cenię konkrety, a nie ich brak i ciągłe zmienianie zdania
(A)
5 miesięcy temu
Jakbym miał ojca bez kręgosłupa i honoru, tez bym się od niego dystansował, jak tylko się da.
Adam
5 miesięcy temu
Kto ma więcej dzieci? Trzaskowski czy Duda i Kaczyński razem wzięci?
bDotdWyz
nemo
5 miesięcy temu
A kto to jest ???? Aby mi mówić na kogo głosować????
wela
5 miesięcy temu
juz lece juz slucham smiechu warte
vbn
5 miesięcy temu
zal mi pana Gowina
Kaneh
5 miesięcy temu
Co za bezmozg... Widac, ze nie ma najmniejszego pojecia o sytuacji w kraju - o tym przez kogo te dwie marionetki samsponsorowane. Bylo kilku kandydatow wartych oddania glosu, z ktorych najbardziej merytorycznym i tym samym wartosciowym byl Bosak. Glosowanie na dude to jak przekazanie paleczki jankesom, naciskajacym na wyplate tzw. mienia bezspadkowego organizacjom zydowskim (447), a na trzaskowskiego to jakby glosowanie na Sorosza, ktory marzy o Europie pozbawionej rodowitych europejczykow i dlatego finansuje naplyw muzulmanskich najezdzcow, oraz takie organizacje terrorystyczne jak antifa. Jak by ten podziarany szczypior mial odrobine szarych komorek, to by po prostu sie w tej sytuacji nie udzielal, bo rozsadny czlowiek sam powinien zadecydowac czy chce miec czyste sumienie, a oddanie glosu na jedna czy druga kukielke czystym go nie pozostawil
Kot
5 miesięcy temu
Kto to jest Ziemowit Gowin, żeby go cytować. Może sobie pisać, co chce i gdzie chce, żeby tylko nikogo nie obrażał. Mój pies zrobił kupę na plakat Rafała i wcale go do tego nie zmuszałem. Czy to o czymś świadczy ? ..... Nie, tyle tylko, że psu chciało się zrobił kupę i nie zamierzam tego publikować w mediach społecznościowych, chociaż miałoby to takie samo znaczenie, jak wpis Ziemowita. I tyle na ten temat ...
Aha
5 miesięcy temu
Jeden z argumentów artykuł-owego "wzorca" jest, że Rafałek nie będzie działał dla swojej partii (KO)... to po co KO pompuje hajs w kampanię Trzaska?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić