Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. Mężczyzna w samej bieliźnie przerwał konferencję Kosiniaka-Kamysza

19

Do zaskakującego zdarzenia doszło w trakcie czwartkowej konferencji kandydata PSL na prezydenta RP Władysława Kosiniaka-Kamysza w Białej Podlaskiej. Tuż przed politykiem przebiegł mężczyzna w samej bieliźnie.

Wybory 2020. Mężczyzna w samej bieliźnie przerwał konferencję Kosiniaka-Kamysza
Zaskakujący incydent podczas wizyty Kosiniaka-Kamysza w Białej Podlaskiej (PAP)

Kampanie kandydatów na prezydenta RP wkroczyły na ostatnią prostą. Politycy podróżują po Polsce, by przedstawiać swoje plany i zdobywać jak największe poparcie wyborców.

Do nietypowego zdarzenia doszło w trakcie wizyty Władysława Kosiniaka-Kamysza w Białej Podlaskiej. Podczas konferencji kandydata PSL na prezydenta, tuż przed nim przebiegł mężczyzna, który miał na sobie jedynie bokserki i sandały. Jak podaje Onet, krzyknął on: "Władysław, do boju".

Zdarzenie zostało nagrane przez kamery Bialskiego Forum. Co ciekawe, na ten incydent zareagował sam Kosiniak-Kamysz. - Pozdrawiam też kolegę - powiedział szef PSL.

Zobacz także: Golas na wiecu wyborczym Władysława Kosiniaka-Kamysza w Białej Podlaskiej.

Mocne słowa Kosiniaka-Kamysza. "Kopiują ode mnie"

Podczas wizyty szefa PSL w Białej Podlaskiej nie zabrakło mocnych słów. Stwierdził, że niektórzy kandydaci nawet nie mają swojego programu wyborczego.

A wszystko, co mówią o programie, to kopiują ode mnie - powiedział, cytowany przez internetowy serwis rmf24.pl.

Do tej sprawy odniósł się również za pośrednictwem Twittera. Zasugerował tam, że jego pomysł został skopiowany przez Rafała Trzaskowskiego, kandydata KO na prezydenta RP.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić