Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. Wiadomo, co wykazał wewnętrzny sondaż sztabu Trzaskowskiego

380

Z sondaży wyborczych publikowanych przez media wynika, że kandydaci na prezydenta RP idą praktycznie łeb w łeb, co zwiastuje niesłychanie zaciętą II turę wyborów prezydenckich. A jakie wnioski płyną z wewnętrznych badań, do których dostęp ma sztab Rafała Trzaskowskiego?

Wybory 2020. Wiadomo, co wykazał wewnętrzny sondaż sztabu Trzaskowskiego
Trzaskowski mówi o wewnętrznych sondażach (Getty Images)

W piątek pojawił się ostatni przed ciszą wyborczą sondaż wyborczy, a Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski odnotowali ostatnie akcenty swoich kampanii wyborczych. Kandydat Koalicji Obywatelskiej postanowił, że ukończy ją między innymi w Obornikach Śląskich.

W tym mieście przemawiał do zebranych i rozmawiał z nimi. Zwrócił się również bezpośrednio do PiS.

Za tę falę nienawiści zapłacicie w tych wyborach, ludzie nie chcą takiej władzy, chcą zmiany - mówił Rafał Trzaskowski, cytowany przez portal natemat.pl.
Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Paweł Kowal o najbardziej tragicznym momencie kampanii

Wybory 2020. Rafał Trzaskowski odnosi się do wewnętrznych sondaży

W trakcie wizyty w Obornikach Śląskich kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP odniósł się również do wyników wewnętrznych sondaży.

Nasze wewnętrzne sondaże pokazują nam, że wygrywamy, ale potrzebna jest mobilizacja - przekazał Rafał Trzaskowski, chcąc zachęcić Polaków do tego, by okazali mu jeszcze większe poparcie.

Wszystkie ostatnie sondaże sugerowały, że różnica między kandydatami jest niewielka. To oznacza, że II tura wyborów prezydenckich będzie bardzo emocjonująca, a Polacy z niecierpliwością będą wyczekiwać jej wyników.

Przypomnijmy, że głosowanie w ramach II tury odbędzie się już w tę niedzielę. Lokale wyborcze będą czynne w godzinach od 7 do 21.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić