o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Wybory 2020. Wiadomo, co wykazał wewnętrzny sondaż sztabu Trzaskowskiego

189
Podziel się

Z sondaży wyborczych publikowanych przez media wynika, że kandydaci na prezydenta RP idą praktycznie łeb w łeb, co zwiastuje niesłychanie zaciętą II turę wyborów prezydenckich. A jakie wnioski płyną z wewnętrznych badań, do których dostęp ma sztab Rafała Trzaskowskiego?

Wybory 2020. Wiadomo, co wykazał wewnętrzny sondaż sztabu Trzaskowskiego
Trzaskowski mówi o wewnętrznych sondażach (Getty Images)
bDHINJNN

W piątek pojawił się ostatni przed ciszą wyborczą sondaż wyborczy, a Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski odnotowali ostatnie akcenty swoich kampanii wyborczych. Kandydat Koalicji Obywatelskiej postanowił, że ukończy ją między innymi w Obornikach Śląskich.

W tym mieście przemawiał do zebranych i rozmawiał z nimi. Zwrócił się również bezpośrednio do PiS.

Za tę falę nienawiści zapłacicie w tych wyborach, ludzie nie chcą takiej władzy, chcą zmiany - mówił Rafał Trzaskowski, cytowany przez portal natemat.pl.
bDHINJNP
Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Paweł Kowal o najbardziej tragicznym momencie kampanii

Wybory 2020. Rafał Trzaskowski odnosi się do wewnętrznych sondaży

W trakcie wizyty w Obornikach Śląskich kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP odniósł się również do wyników wewnętrznych sondaży.

Nasze wewnętrzne sondaże pokazują nam, że wygrywamy, ale potrzebna jest mobilizacja - przekazał Rafał Trzaskowski, chcąc zachęcić Polaków do tego, by okazali mu jeszcze większe poparcie.
bDHINJNV

Wszystkie ostatnie sondaże sugerowały, że różnica między kandydatami jest niewielka. To oznacza, że II tura wyborów prezydenckich będzie bardzo emocjonująca, a Polacy z niecierpliwością będą wyczekiwać jej wyników.

Przypomnijmy, że głosowanie w ramach II tury odbędzie się już w tę niedzielę. Lokale wyborcze będą czynne w godzinach od 7 do 21.

Czytaj także:

bDHINJNW
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDHINJOq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(189)
hahahah
8 miesięcy temu
No i gdzie w tym pseudo artykule wiadomo jakie są wewnętrzne sondaże sztabu Trzaskowskiego? o2 coraz bardziej przebija siebie w clickbaitach.
Iwan ll
8 miesięcy temu
Już się nie mogę doczekac waszych zawiedzionych min po ogloszeniu wyników glosowania. Te jęki te wycia ite oskarżenia o oszustwie wyborczym .A największe skargi Będą slane do Brukseli i do Moskwy przez matrioszki.
bajabongo
8 miesięcy temu
PAD mając wsparcie rządu i mediów publicznych niewiele zyskał. To o czymś świadczy.
bDHINJOr
Ola
8 miesięcy temu
Proponuję bez emocji porównać wyniki ekonomiczne, wysokość wynagrodzeń, emerytur, średnią waloryzację emerytur, poziom bezrobocia, ceny gazu, prądu, paliwa...Fakty, nie emocje.
staszek
8 miesięcy temu
Prezydentem Polski powinien zostać Andrzej Duda anie człowiek zmieniający zdanie nie pamiętają cy że był posłem.
Najnowsze komentarze (189)
Polak
8 miesięcy temu
Tak Wygląda Cisza Wyborcza ?Żenada! !Już Słyszę Jęki Kwi Kwi Blondynek po Ogloszeniu Wynikow!!!POLSKA POLSKA
Polak
8 miesięcy temu
Tak Wygląda Cisza Wyborcza ?Żenada! !Już Słyszę Jęki Kwi Kwi Blondynek po Ogloszeniu Wynikow!!!POLSKA POLSKA
Ja ja
8 miesięcy temu
Jest 00.21 a gdzie cisza wyborcza
rob
8 miesięcy temu
Nie Daj Panie Boze takiemu lotrowi wladzy. Oby wszysko obrucilo sie w niwecz Bog zwyciezy.Amen
MOIM ZDANIEM
8 miesięcy temu
przed chwilą"(MOIM ZDANIEM należy przeprowadzić RACHUNEK SUMIENIA przed dokonaniem wyboru Prezydenta R.P. - odpowiedzieć sobie na pytania np.: 1. Kim jest Rafał Trzaskowski ? 2. Jakie zasługi ma Rafał Trzaskowski ? 3. Czy wyborcy głosują na Rafała Trzaskowskiego, czy przeciw Andrzejowi Dudzie ? 4. Kto stoi za Rafałem Trzaskowskim - czy np. przestępcy, "kasta - prokuratorzy, sędziowie", S-becy, byli PZPR -owcy, byli milicjanci, "resortowe dzieci", ci wszyscy co utracili władzę, kłamcy, inaczej myślący - LGBT itp "pasożyty", kłamcy, żyjący nadwymiar - mający majątki poza granicami Kraju, Pragnący, ci wszyscy którzy chcą aby Naród Polski pracował na ich wygodnictwo ? 5. Kim jest Andrzej Duda ? 6. Jakie zasługi ma Andrzej Duda ? 7. Kto stoi za Andrzejem Dudą - czy np. Patrioci, Uczciwi Ludzie , Katolicy - Chrześcijanie, Uczciwie Pracujący, Prawdomówni, Wiarygodni - Jarosław Kaczyński skromnie żyjący w Polsce, nie mający majątku poza granicami Kraju, wszyscy ludzie dbający o interes Polski i Polaków, dbający o dobry wizerunek w Świecie, dbający o bezpieczeństwo Narodu Polskiego i Rodziny Polskiej - Najmniejszej Komórki Społecznej, dbający o rozwój Kraju na każdym poziomie. TAK ja odpowiedziałem na w/w pytania i wiem na kogo głosować. Proponuje aby każdy przeprowadził sobie rachunek sumienia odpowiadając na postawione pytania i dokonał właściwego wyboru tak aby nie dać się zwieść "szatańskim" pokusom. Nie można stracić szansy na lepszą przyszłość. Nie chcę być "parobkiem np. dla "kasty", "s-beków", elity złoczyńców - którzy pięknie mówią a źle czynią. Pragnę aby każda rodzina żyła godnie, bez ukrytego niewolnictwa. Wybór należy do każdego z nas. Nie można stracić szansy lepszego życia w przyszłości. )" ???
Andy’s
8 miesięcy temu
“Albo sie was beda bali albo sie z was beda smiali “
XXX
8 miesięcy temu
Po raz drugi usuneliscie moj komentarz, to juz wiadomo po czyjej jestescie stronie.
Lamia
8 miesięcy temu
Oby się znowu nie okazało, że Polak mądry po szkodzie! Mamy najlepszy team rządzący od II W.ś, Polska nabrała największego przyśpieszenia, podobnie jak w XX leciu międzywojennym. Wybierzecie Trzaskowskiego a po paru miesiącach będzie płacz i zgrzytanie zębów, co żeśmy znowu zrobili? Tak jak po 8 latach PO+PSL, Polska rzucona na kolana, głód i bezrobocie, gospodarka wysprzedana, podniesione podatki, drożyzna i rządząca krajem mafia WSI i SBcji..
bDHINJOj
Andy’s
8 miesięcy temu
Jedno trzeba przyznac Trzaski ma dobrych doradcow tak ludziom w glowach poprzewracali ze oni jak sie wydaje juz orientacje stracili! No stawka jest na 20 vatowskich miliardow to i sa pienadze. Oby to nie skonczylo sie strasznym kacem.
Lach
8 miesięcy temu
Nadzwyczajna kasta już się organizuje w pisaniu protestów na przeprowadzone wybory bo wiedzą że Trzaskowski przegra.
Wiesiek
8 miesięcy temu
Jak plrtal takie wiadomosci gdzie ten sondaz joloy
Jak dozyje
8 miesięcy temu
w nastepnych wyborach zaglosuje na kogos nowego
kot
8 miesięcy temu
Trzaskowski jest intelektualnie niedorozwinięty, jego głupkowate zachowanie ( bredzenie, że przyjdą jacyś Niemcy ), utrata pamięci, niepoprawne posługiwanie się językiem polskim dyskwalifikuje go już na starcie. Nie ma programu, nie ma wizji dla Polski, zdaje się na wolny rynek, globalizację, bo tak go nauczono, tylko zapomniał zapytać nauczyciela czy sam w to wierzy. W jego gadce, bo tego inaczej nie można nazwać, nie ma żadnej treści, powtarza w kółko to samo, ale to wyborcom nie przeszkadza, im wystarczy opakowanie bez zawartości, tak są owładnięci ślepą nienawiścią.
Wyborco
8 miesięcy temu
Płacimy za PISgospodarkę. Podstawowe prawo ekonomi. Popyt jest równoważony przez podaż. Jak rzucili górę pieniędzy na rynek, to wyraźnie wzrasta popyt. Mało ludi jedzie na wczasy, to cenami wyrównują podaż. proste.Całe Wasze 500 plus inflacja zżarła. Kupujecie tyle samo co w 2015 r., a ci co nie biorą, to znacznie mniej. A płacicie dwukrotnie, raz w podatkach, a drugi raz w sklepie za inflację. Cały problem polega na tym, że trzeba podwójnie płacić za 500 plus, nikt z tego już nic nie ma, a wycofać się nie można, bo naród popadł by w ogromną biedę. Z czasem inflacja spowoduje, że to obciążenie nie będzie tak duże dla gospodarki. Jest drugi problem. Teraz trzeba pożyczać na 500 plus, a już dochodzimy z deficytem do 60 % dochody i z automatu trzeba będzie ciąć emerytury i pensje w budżetówce. To wszystko dzieje się ze względu na całkowity brak wyobraźni zarządzających naszym życiem. Idzie katastrofa, przyjdzie żydowski bankier i chiński przedsiębiorca i zabiorą połowę Polski. Będzie Polska niepolska
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić