o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Najnowszy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski wciąż zyskuje poparcie

300
Podziel się

Czy do wyboru prezydenta Polski potrzebna będzie druga tura? Kolejny sondaż, przeprowadzony tym razem na zlecenie "SE", wskazuje, że właśnie tak się stanie. Rafał Trzaskowski depcze po piętach Andrzejowi Dudzie.

Najnowszy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski wciąż zyskuje poparcie
Rafał Trzaskowski zyskuje poparcie w kolejnym sondażu (PAP, Paweł Supernak)
bDgitLOt

W środę 17 czerwca odbyła się debata prezydencka. Wielu ekspertów, jak i sami kandydaci na prezydenta RP wskazują jednak, że daleko temu było do debaty. Była to raczej próba Telewizji Polskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości na przeprowadzenie antykampanii wyborczej Rafałowi Trzaskowskiemu.

Reakcja społeczeństwa pokazuje jednak, że efekt był raczej zupełnie odwrotny. Potwierdza to między innymi najnowszy sondaż prezydencki, który w piątek rano został opublikowany na łamach "Super Expressu".

bDgitLOv

Najnowszy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski umacnia pozycję

Według badania "SE" najwięcej Polaków wciąż zamierza oddać głos na urzędującego obecnie prezydenta, a więc Andrzeja Dudę (40,82 proc.). Na próg powyżej 30 proc. poparcia wskoczył już jednak Rafał Trzaskowski (30,28 proc.). Kandydat Koalicji Obywatelskiej z dnia na dzień cieszy się coraz lepszymi wynikami w sondażach.

Na trzecim miejscu znalazł się Szymon Hołownia. Niezależny kandydat ma wśród Polaków 11,74 proc. poparcia. Na kolejnych pozycjach są Krzysztof Bosak (6,24 proc.), Władysław Kosiniak-Kamysz (6,06 proc.) oraz Robert Biedroń (3,28 proc.).

bDgitLOW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(300)
Still
4 miesiące temu
Sondaże wyborcze powinny być zakazane...
Kuba2
4 miesiące temu
Serio zapraszam na jego stronę holownia2020.pl tam jest cały program. Od siebie dodam, że mówiąc, że Hołownia nie ma doświadczenia, czy zaplecza politycznego też jest trochę efemerydą, ponieważ w Polsce od 30 lat mamy partie polityczne z doświadczeniem i zapleczem politycznym i od 30 lat nie mamy żadnego mocnego filaru. Ani filaru na którym zbudowana jest Polska edukacja, ani filaru na którym zbudowana jest Polska służba zdrowia, ani filaru na którym zbudowane jest bezpieczeństwo narodowe o którym mówi generał Różański, a pomoc Hołowni. Sam generał Różański jest obecnie jedynym Polskim generałem, który brał udział w misjach zagranicznych, który był przez długie lata przedstawicielem Polski na arenie między narodowej, a obecnie poparł Hołownie a nie PAD czy RT. :)
Wernyhora
4 miesiące temu
Póki co, na pierwszym miejscu Duda, a na drugim Krzysztof Bosak.
bDgitLOX
Uwaga
4 miesiące temu
to nie jest zaden kandydat, sa inni lepsi od niego, on to demoralizacja dla Polski i rodzin....mozna sie spodziewac ze zabiora Ci mieszkanie lub jak to sie dzieje w Warszawie a wiec nic dobrego....
PO tych
4 miesiące temu
wyborach POwcy do KOlektora i Wisłą do morza
Najnowsze komentarze (300)
Troll
4 miesiące temu
Fake newsy
Kipo
4 miesiące temu
Poczekajmy niedlugo poznamy wyniki a sondaże to bzdury.
RRR
4 miesiące temu
Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo , nie będzie 2 tury Duda wygra w pierwszej, nawet nie ośmieszajcie się tymi sondarzami.Sondarze powinny być zakazane ponieważ są przekłamywane.
fejq
4 miesiące temu
af.
Hanna
4 miesiące temu
Naprawdę nie chcielibyście mieć Prezydenta wykształconego, inteligentnego, błyskotliwego, znającego języki obce, obytego w świecie a w dodatku dowcipnego, młodego, mającego własne zdanie a nie tylko dyżurny długopis ...
Patriota
4 miesiące temu
Zagłosuję na Trzaskę pomimo, że nie jest moim wymarzonym kandydatem.Po prostu nie lubię bolszewików, więc sorry Andrzej
Przestroga
4 miesiące temu
Trzaskowski, Hołownia, Biedroń są za przyjmowaniem imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla Polaków. W Europie Zachodniej imigranci ci popełniają 90% przestępstw pospolitych
Lolxdlol
4 miesiące temu
Trzaskowski to wygra
bDgitLOP
Trzask prask
4 miesiące temu
Na Trzaskowskiego nigdy,podniósł opląty za śmieci w Warszawie, nie ma szans
realista
4 miesiące temu
Dlaczego Polacy z uporem maniaka od 1989 roku wybierają kogoś z układu w Magdalence, ciągle lewackie układy rządzą w Polsce, zmieniają się tylko szyldy żeby ogłupić wyborców. Teraz już wiadomo, że PiS, PSL, KO-PO, Wiosna-Lewica, i Hołownia grają tak naprawdę razem przeciwko Krzysztofowi BOSAKOWI. Czyli 5 na 1 tchórze jak przystało na lewaków. Tylko Bosak się nadaje na to stanowisko i tak głosujcie. Tak wybierzecie to będzie dobrze.
Bojówkarz
4 miesiące temu
Rafał obiecał mi kamienicę ✌
Dyktatury
4 miesiące temu
upadają bo dyktator i jego klakierzy po stokroć powtarzają kilka kłamstw (bywa że fundamentalnych, ważących o życiu obywateli, a przykładów nie podaję,bo nie chcę mieć o 6-tej rano nieproszonych gości) i po jakimś czasie zaczynają żyć w swoim wyimaginowanym świecie całkowicie odrealnionym. W tym swoim zaślepieniu swoją "wyższością" angażują ludzi na stanowiska m.in. w TVP,PR I którzy przygotowują takie gnioty jak pytania w ostatniej debacie. Są całkowicie przekonani że "lud to kupi", ale nie biorą pod uwagę,że to nie era lat osiemdziesiątych, co można było "wcisnąć" ludowi cokolwiek. Nie biorą pod uwagę,że mamy erę internetu. Mam znajomych co na co dzień kontaktują się z Australią, Kanadą czy innymi odległymi krajami. Te metody to stracone pieniądze szkoda że nasze.
Julka
4 miesiące temu
W maju ub. roku PIS miał ponieść klęskę. Wynik PiS 31 europosłów reszta KE 20.Ha ha ha.
Monia
4 miesiące temu
Tylko Duda i Bosak. Pozostali,to szkodnicy Polski!!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić