o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Wybory w USA. Wielka wpadka Donalda Trumpa. Zobacz, gdzie była konferencja

3
Podziel się

Rudy Giuliani, osobisty prawnik Donalda Trumpa zorganizował konferencję prasową, na której przedstawił dowody na oszustwa wyborcze. Jednak dokonano pomyłki przy wyborze miejsca i wydarzenie odbyło się na parkingu obok krematorium.

Wybory w USA. Wielka wpadka Donalda Trumpa. Zobacz, gdzie była konferencja
Konferencja prasowa odbyła się na parkingu, a nie w hotelu. (Facebook)
bEDrRWMR

Donald Trump przegrał w wyborach prezydenckich, jednak nadal utrzymuje, że jest inaczej. Rudy Giuliani, jego osobisty prawnik, zorganizował konferencję, na której miał przedstawić dowody na oszustwa wyborcze. Sam Trump ogłosił w usuniętym już tweecie, że odbędzie się "wielka konferencja prasowa" w Four Seasons w Filadelfii.

Konferencja w obronie Donalda Trumpa na parking

Przy wyborze miejsca dokonano jednak pomyłki. Konferencja miała odbyć się w luksusowym Four Seasons, ale w ostatniej chwili hotel poinformował, że nie ma z tym nic wspólnego.

bEDrRWMT

Wydarzenie ostatecznie odbyło się na parkingu centrum ogrodniczego. Firmy, która znajduje się między księgarnią dla dorosłych a krematorium na obrzeżach miasta. Prawdopodobnie pomyłka zaszła przez podobieństwo obu nazw.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Dr Sutkowski: "Liczba zgonów jest przeogromna" (WIDEO)

Konferencja prasowa odbyła się mniej więcej w tym samym czasie, w którym media ogłosiły Joe Bidena zwycięzcą wyborów prezydenckich w 2020 roku. Mimo tych wieści podkreślono, że wybory są "dalekie od zakończenia", a Giuliani powiedział, że prezydent nie ustąpi, ponieważ nie policzono setki tysięcy głosów. Nie miał na to jednak dowodów.

bEDrRWMZ

W sobotę ogłoszono, że Joe Biden wygrał wybory. Kandydat Demokratów uzyskał wymagane 270 głosów elektorskich. Z tym werdyktem nie zgadza się Donald Trump, który neguje wyniki z kilku stanów, twierdząc, że głosy są źle policzone. Obecny prezydent zamierza skierować sprawę do sądu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDrRWNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
gravedigger
11 miesięcy temu
to żadna pomyłka na konferencji pokazano jasno gdzie niedługo znajdzie się wielu amerykanów a już w szczególności czarne masy świętujące w bardzo nieodpowiedzialny sposób wynik lewych wyborów ale dobrze że zarobią na tym uczciwi ciężko pracujący ludzie
jag
11 miesięcy temu
teraz Duda Morawiecki widzą że nie tylko na Białorusi Fałszują wybory ale w USA również to standardy demokratyczne o których miesiąc temu nasi przywódcy nie wiedzieli ale teraz już wiedzą i na pewno już wiecej nie będą się ośmieszać krytykując Białoruś skoro w USA identycznie a to państwo zawsze stawili za wzór .Wszędzie jedno kłamstwo
qwa23
11 miesięcy temu
Trump pomógł Dudzie, a co zrobił Duda? -nie zaprosił GO,przez co Trump go nie odwiedził w Polsce w trakcie wyborów i dlatego przegrał
bEDrRWNv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić