o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Wyciekło nagranie. Użyli paralizatora na oczach dzieci, bo matka nie miała maseczki

80
Podziel się

Kobieta przyszła na mecz futbolu amerykańskiego bez maseczki ochronnej na twarzy. Policjant chciał wyprosić ją z trybun. Stawiała jednak opór, więc została potraktowana paralizatorem i aresztowana.

Wyciekło nagranie. Użyli paralizatora na oczach dzieci, bo matka nie miała maseczki
Kobieta została aresztowana za brak maseczki na meczu (YouTube)
bDnfLwol

W miejscowości Logan w stanie Ohio policjant potraktował paralizatorem Alecię Kitts. Kobieta przyszła na mecz futbolu amerykańskiego w szkole podstawowej bez maseczki ochronnej na twarzy. Chciała obejrzeć spotkanie wraz ze swoją matką.

Kiedy podszedł do niej funkcjonariusz, usiłujący wymusić na niej założenie maseczki, wdała się z nim w dyskusję. Doszło do szarpaniny, w efekcie której kobieta została potraktowana paralizatorem. Wcześniej, przez ponad 2 minuty policjant usiłował zakuć ją w kajdanki.

bDnfLwon

Kobieta aresztowana za brak maseczki. Wyciekło nagranie z incydentu

W Internecie znalazło się nagranie z incydentu. Widać na nim jak kobieta krzyczy na policjanta. Wielokrotnie powtarza także, aby przestał ją napastować.

Nie aresztujesz mnie za nic, nie zrobiłam niczego złego – krzyczy kobieta na nagraniu.

Użycie siły przez policjanta zszokowało inne osoby oglądające mecz. Na nagraniu słychać świadków, którzy podkreślają, że policjant użył paralizatora wobec kobiety tylko dlatego, że nie miała na twarzy maseczki. Wideo pokazuje również matkę Alecii, która prosi policjanta o to, żeby nie aresztował jej córki.

bDnfLwot

Przyszła na mecz bez maseczki. Wiedziała, że są obowiązkowe

Co najbardziej interesujące, Kitts prawdopodobnie miała przy sobie maseczkę. Widać, że z tylnej kieszeni szortów wystaje jej fragment materiału z flagą Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobnie potrzebowała jej, aby wejść na stadion, inaczej bowiem nie zostałaby wpuszczona.

Policja w Logan poinformowała, że bada sprawę użycia siły przez funkcjonariusza. Dyrektor sportowy szkoły Theresa Schultheiss podkreśliła, że Alecia Kitts była jedyną osobą spośród ponad 300 kibiców, która miała problem z noszeniem maseczki na trybunach. Odkąd wznowiono rozgrywki szkolnego futbolu amerykańskiego, wszyscy fani na trybunach muszą obowiązkowo nosić maseczki ochronne.

Wszyscy, którzy kupowali bilety na mecz zostali poinformowani o wymogu zakrywania ust i nosa – powiedziała Schultheiss.
bDnfLwou
Zobacz także: Aresztowana za brak maseczki. Policjant potraktował ją paralizatorem
bDnfLwoO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(80)
Art
2 miesiące temu
Jeżeli kolory byłyby na odwrót to mielibyśmy już zadymę w całej Ameryce. Chociaż gościu był zanadto pobłażliwy
dddd
2 miesiące temu
Ale jak ciemnoskóry atakuje biała to cisza. A to nie rasism #whitelivesmatter
żwir
2 miesiące temu
Zawsze jest wielkie poruszenie, że policja źle kogoś traktuje z powodu pierdoły. A to nie tak. Policjant zawsze w tych wypadkach najpierw jest miły i mówi o co chodzi. Jeśli by założyła maseczkę to koniec interwencji. No jeśli ktoś obraża funkcjonariusza, szarpie się, atakuje to czego się spodziewa? Takie traktowanie nie wynika z braku maseczki a ataku na policjanta / stawiania oporu. I nie ważne jaki jest powód. Stawiasz opór to jest reakcja odpowiednia do swoich czynów.
bDnfLwoP
flash83
2 miesiące temu
tytuł wprowadza w błąd. Nie obezwładniono jej i aresztowano za brak maseczki, a za brak stosowania się do poleceń i stawianie oporu. Idąc tokiem myślenia autora tekstu i tego tytułu, można napisać że "Policja postrzeliła mężczyznę za krótkie spodenki" w przypadku gdy morderca uciekający z bronią w ręku takowe miał na sobie. Szukanie sensacji i tyle...
123
2 miesiące temu
To policjant czy automat do jedzenia pączków.
Najnowsze komentarze (80)
Www
2 miesiące temu
A w Niemczech pierwsze ofiary masek, nie zyje dwoje dzieci, ktore nosily maski w szkolach
Jiug7t
2 miesiące temu
Świat oszalał.
Android dziad
2 miesiące temu
Jak się rzucała to ja uspokoili i tyle. Sama jest sobie winna
Obserwacja
2 miesiące temu
Musial sie bardzo podniecic tym, ze ja zdominowal, w pociagach tez gosciu z golym przyrodzeniem biegal, sie onanizowal na oczach dzieci i nawet nie szlo rysopisu zrobic bo wysiadl i jak zidentyfikowac kogos, potem dzieci zastraszaja
ZCszc
2 miesiące temu
To nadchodzący totalitaryzm, wielki ucisk jest na wyciągnięcie palca!
mimo.za
2 miesiące temu
Nie ma możliwości wypowiedzi, wpisy są usuwane!!!!! Policjant powinien być ukarany, za przemoc na niewinnej!!!!!
swt
2 miesiące temu
Jeżeli jest wymóg noszenia maski to czego się spodziewała.
Ali
2 miesiące temu
Gliniarze zawsze mocni jak mają do czynienia z bezbronnymi. Ale jak już spotkają prawdziwych bandziorów z bronią to już nie są tacy cwani
bDnfLwoH
baca
2 miesiące temu
NIE ROZUMIEM DLACZEGO NIE ZASTRZELIL JEJ NA MIEJSCU?NIE MIAL GNATA?
alejakto
2 miesiące temu
"użyli paralizatora na oczach dzieci"???jaki jest stan wzroku obojga,jest szansa,że będą coś widziały?czy użycie na dzieciach paralizatora jest legalne...?? p.s.:)
uki
2 miesiące temu
i bardzo dobrze!
sdvdv
2 miesiące temu
u nas musieli by pół narodu porazić prądem, a i dalej parweniusze będa chodzic bez masek
G g g
2 miesiące temu
Dobrze że nie była czarna, bo znowu by całe stany płonęły
ADRIAN
2 miesiące temu
COVID-19 jest czysto POLITYCZNE, a Wy, żyjący w STRACHU, pozwalacie mocom, którym uszło na sucho, zabierając wszystkim wolność. Nie widziałeś tego nigdy w innym czasie, ale pozwalasz im manipulować sobą. Obrzydliwe! Jeśli masz powody medyczne, nie musisz nosić maseczek. Nie chronisz trzeciego portalu wejścia, swoich oczu. Jest tyle szumu i tak wiele kłamstw, że nikt nie może tego inteligentnie omówić, a jednak pozwalasz im robić to nam wszystkim. Głupota jest szalona!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić