o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

"Mamo, nie czuję się dobrze". Straszna śmierć 10-latki

12
Podziel się

Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii. Zdrowa, wydawało się, 10-latka nagle poczuła się źle i padła u stóp swojej matki. Dziewczynka cierpiała na ukrytą chorobę, o której nikt nie wiedział. Niestety, po walce o życie w szpitalu zmarła.

"Mamo, nie czuję się dobrze". Straszna śmierć 10-latki
Maisie Gooderham (JustGiving)
bEgvOmeZ

Dramat na Wyspach. Siódmego sierpnia w domu w Essex 10-letnia Maisie Gooderham narzekała na ból głowy.

Mamo, nie czuję się dobrze - powiedziała w pewnym momencie dziewczynka.

Chwilę później upadła na ziemię. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Dziewczynka od razu trafiła do szpitala Addenbrooke w Cambridge. Diagnoza, którą usłyszeli rodzice, była ciężka do zrozumienia.

bEgvOmfb

Nic nie wskazywało, że dziewczynka jest ciężko chora. Okazało się, że ma tętniaka mózgu. Ten spowodował urazowe krwawienie po pęknięciu ściany naczynia krwionośnego. Lekarze porównali go do tykającej bomby. Niestety przypadek Maisie był bardzo ciężki.

Lekarzom nie udało się uratować dziewczynki. Maisie spędziła w szpitalu dwa tygodnie. Życie 10-latki podtrzymywała aparatura. Rodzice podjęli wraz z medykami najtrudniejszą decyzję. Nie było szans, aby ich córka przeżyła. Spędzili z nią ostatni dzień i noc, po czym lekarze odłączyli aparaturę.

bEgvOmfh
Po tym, jak zdecydowaliśmy się wyjąć rurkę, mogliśmy zostać z nią na noc. Pozwolili mi położyć się z nią do łóżka. [...] Dali jej jak najwięcej czasu. Pomalowaliśmy jej ręce i stopy oraz pobraliśmy odciski. Wzięliśmy kosmyki jej włosów i odciski palców - opowiadają rodzie.
Zobacz także: Rak trzustki. Jak pokonać cichego zabójcę?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgvOmfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Jan
8 miesięcy temu
no i? Szkoda dziewczynki, ale nie rozumiem dlaczego o tym piszecie i co w tym sensacyjnego?
Ada
8 miesięcy temu
Niestety mojej mamie 4 miesiace temu tez pekl tetniak walczyla dwa miesiace niestety tez zmarla. Wspolczucia dla rodziny straszna tragedia.
afrykaner
8 miesięcy temu
ocenzurowano
bEgvOmfD
teras
8 miesięcy temu
miala choroby wspolistniejace...
Antysystemowy
8 miesięcy temu
Ale pewnie jako przyczynę zgonu wpisali covida....
AKT 447
8 miesięcy temu
Na pewno była opanowana przez pasozydy jak cała Anglia, a w Polsce co się dzieje pod tym względem. Wystarczy spojrzeć na ten otępiały narów skażony pasozydami. To one doprowadziły kraj do ruiny.
ppp
8 miesięcy temu
no cóż, takie są okrutne prawa natury...
Patrz
8 miesięcy temu
Pamiętajmy o komentarzach. One szybko znikają. Ewer
Covid1984
8 miesięcy temu
W myśl art. 31 ust. 3 Konstytucji RP nie ma w Polsce prawnego obowiązku noszenia maseczek, a wymuszanie jest przestępstwem ściganym z art. 191 par. 1 KK. Wszystkie wnioski do sądu za nieprzyjęcie mandatu są oddalane. Ja bym dodatkowo złożył jeszcze skargę do Prokuratury i Biura Kontroli Wewnętrznej Policji z art. 231 KK o przekroczenie uprawnień funkcjonariusza.
Covid1984
8 miesięcy temu
Na pewno kornka, nawet jak tętniak. Niech zrobią fałszywy test albo wywróżą z fusów to na pewno wyjdzie i kasa się kręci.
wiadomo
8 miesięcy temu
No tak, wiadomo, skoro zupełnie zdrowe dziecko nagle zasłabło, i trafiło do szpitala, to przecież obowiązkowo nastąpiła "smierć mózgu"? Aż się wzruszyłam, ci wspaniali łaskawcy, aż tak wielką dobroć wyświadczyli rodzicom? Oni powinni teraz im dziękować, że mogli spędzić tę ostatnią noc z córką, zanim ci wspaniali lekarze "pobrali" jej zupełnie niepotrzebne już narządy, które przecież uratowały komuś bardzo ważnemu jego o wiele bardziej szlachetne, niepowtarzalne i bezcenne życie...
NK2
8 miesięcy temu
Pomalowali by zrobic ich odcisk na papierze...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić