Wylała wrzątek na klientkę. Skandaliczna sytuacja w restauracji w USA

4

W restauracji popularnej sieci fast food w Stanach Zjednoczonych doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Nagranie wideo z monitoringu pokazuje, że pracownica wylała na klientkę pojemnik z wrzącą wodą. Powód, dla którego to zrobiła zszokował internautów.

Wylała wrzątek na klientkę. Skandaliczna sytuacja w restauracji w USA
Sytuację nagrała kamera monitoringu (Twitter)

W Stanach Zjednoczonych nie milkną echa skandalicznej sytuacji w restauracji Taco Bell. 17 czerwca bieżącego roku Amerykanka odwiedziła lokal popularnej sieci w Dallas. Brittany Davis była tam wraz ze swoją siostrzenicą. W pewnym momencie podeszła do kas, aby przedstawić uwagi do paragonu. Klientka uważała, że ten nie jest zgodny z jej zamówieniem. Pracownicy mieli pomylić się trzy razy, po czym przez 10 minut nie chcieli spełnić oczekiwań klientki. Jej prośba spotkała się z niespodziewaną reakcją menadżerki restauracji.

Pracowniczce nie spodobały się uwagi klientki. Menadżerka chwyciła do ręki plastikowy dzbanek i po napełnieniu go wrzącą wodą wylała nią na Brittany Davis oraz jej siostrzenicę. Oblane kobiety zostały następnie uwięzione w lokalu, gdyż zamknięto tam drzwi. Poszkodowane trafiły później do szpitala, w związku z poważnymi poparzeniami ciała. Sprawa została zgłoszona na policję.

Chcą miliona dolarów

Poszkodowane Amerykanki złożyły pozew sądowy. W związku ze skandalicznym zachowaniem menadżerki, które poskutkowało poparzeniem ich ciał kobiety domagają się o odszkodowanie w wysokości miliona dolarów. Adwokaci Ben Crump i Paul Grinke, opublikowali w piątek 2,5-minutowe wideo, które pokazuje 12 obrazów kamer monitoringu z wewnątrz lokalu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Opublikowane nagrania potwierdzają skandaliczne zachowanie menadżerki. Widać na nich dokładnie, że kobieta chwyciła za dzbanek pełen wrzącej wody i oblała nią skarżące się klientki. Policja poinformowała, że nie dokonano żadnych aresztowań, a sprawa została skierowana do wielkiej ławy przysięgłych. Na jej finał trzeba będzie jeszcze poczekać.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić