Wymiana zdań na Twitterze. Bohaterem Andrzej Duda

11

Szeroko komentowana jest fotografia, na której prezydent Andrzej Duda rozmawia z królem Jordanii Abdullahem II. Tę migawkę do skierowania złośliwego komentarza w stronę głowy państwa wykorzystał Marek Belka.

Wymiana zdań na Twitterze. Bohaterem Andrzej Duda
Andrzej Duda (Getty Images)

Gdy do sieci trafiło zdjęcie Andrzeja Dudy rozmawiającego przez telefon z królem Jordanii Abdullahem II, Twitter wręcz eksplodował. Śmiano się z tego, że prezydent RP korzysta z niepodłączonego telefonu, a ponadto z niezrozumiałych powodów rozmawia z maseczką na twarzy.

Prezydencki rzecznik szybko się do tego odniósł. Zaznaczył, że prezydent miał na sobie maseczkę, bo w pomieszczeniu znajdowali się jego współpracownicy. Wyjaśnił również, że telefon był podłączony z boku.

Ta migawka była pretekstem do złośliwego komentarza pod adresem Andrzeja Dudy od Marka Belki. Co były premier i były prezes Narodowego Banku Polskiego napisał na Twitterze?

Znów wszyscy się czepiają Andrzeja Dudy. Tym razem w związku z wykorzystaniem telefonu bezprzewodowego. Biorąc pod uwagę poziom tej prezydentury, może i lepiej, że nie jest podłączony do sieci. Jeszcze by się prezydent Biden dodzwonił i byłby klops - tak brzmi wpis Belki.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Andrzej Duda i Donald Tusk zareagowali

Pod wpisem Belki wywiązała się dyskusja.

Dramatycznie nisko Pan lata, Panie Prezesie. Nie wstyd Panu? - napisał Andrzej Duda.

Później dołączył się jeszcze były premier Donald Tusk. "Wszyscy się wstydzimy, Panie Prezydencie" - ripostował.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić