Wynajęły dom przez Airbnb. To czekało na kobiety w łazience

14

Pewna grupa dziewczyn podczas wycieczki urodzinowej doznała wielkiego szoku. Okazało się, że w łazience ich wynajętego domu przez Airbnb zamontowano kamerę. Wideo, na którym jednak z kobiet opowiada o całym zajściu wywołała falę komentarzy.

Wynajęły dom przez Airbnb. To czekało na kobiety w łazience
Kobieta znalazła ukrytą kamerę w łazience swojego Airbnb (TikTok, @kennedyallegedly)

Pewna młoda kobieta, aby hucznie świętować trzydzieste urodziny jednej ze swoich koleżanek, wynajęła dom za pośrednictwem Airbnb. Po dotarciu na miejsce Kennedy wraz z 14 znajomymi rozgościła się w posiadłości. Dzień po przyjeździe jedna z jej towarzyszek stwierdziła, że czuje się tak, jakby w domu były kamery.

"Jeden z naszych przyjaciół powiedział: ludzie, jestem naprawdę paranoikiem, ale czuję się, jakby w domu były kamery ". A my powiedzieliśmy: "Dziewczyno, oglądasz za dużo TikToka". W tym domu nie ma kamer, po prostu dramatyzujesz" - powiedziała Kennedy w swoim filmie umieszczonym na TikToku.

Te uwagi nie zniechęciły kobiety do działania. Przeszukała ona każdy zakamarek posiadłości, aż w końcu znalazła kamerę umieszczoną w gniazdku elektrycznym, która skierowana była w stronę prysznica.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piotr Stramowski otworzył się na temat córki. Jaka jest Helenka?

Jak poinformowała Kennedy ona i jej przyjaciółki natychmiast powiadomiły policję oraz opuściła lokal. Mundurowi potwierdzili obecność kamer w domu.

Znalazła ukrytą kamerę w łazience swojego Airbnb. Co dalej?

W swoim wideo młoda kobieta poprosiła widzów o radę, co dalej ma robić. Zasugerowała możliwość podjęcia kroków prawnych przeciwko gospodarzowi Airbnb.

W każdym razie, czy ktoś wie, czy możemy go pozwać, albo co teraz mamy zrobić, ponieważ to jest trochę przerażające - powiedziała.

Do tej pory jej film TikTok zgromadził ponad 4,4 miliona wyświetleń, a wielu użytkowników twierdzi, że nigdy więcej nie użyje Airbnb i wzywa TikTokerke do pozwania firmy.

"Dla mnie morał tej historii jest taki, że Airbnb całkowicie się pogorszyło", "Dziewczyno, jako gospodarz Airbnb mówię: złóż pozew przeciwko niemu i Airbnb", "Ten gospodarz nadaje nam okropne imię", "Tak mi przykro, że ci się to przytrafiło", "Skończyłem z Airbnb" - pisali internauci.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić