Wypadek ambulansu w Bydgoszczy. Opublikowano nagranie

41

W sieci pojawiło się nagranie z głośnego wypadku, który miał miejsce na jednym z bydgoskich skrzyżowań. W deszczowy dzień samochód osobowy zderzył się tam z karetką pogotowia.

Wypadek ambulansu w Bydgoszczy. Opublikowano nagranie
Świadkowie rzucili się na pomoc (YouTube)

Niefortunne zdarzenie miało miejsce 4 listopada. Około godziny 12:00 na skrzyżowaniu ulicy Kamiennej z Wyszyńskiego zderzył się samochód osobowy z karetką pogotowia. W sieci pojawiło się nagranie z rejestratora jazdy świadka incydentu.

Do wypadku doszło w wyjątkowo złych warunkach atmosferycznych. Ulewny deszcz i mocno zachmurzone niebo zapewne wpływały na widoczność obu kierowców. Jadąca na sygnale karetka pogotowia nagle pojawiła się przed samochodem osobowym, wjeżdżającym na skrzyżowanie. Między pojazdami doszło do kontaktu, w wyniku którego ambulans uderzył w znak drogowy i przewrócił się na jezdnię.

Na szczęście ambulans nie przewoził pacjenta. Warto zwrócić uwagę na wzorową postawę świadków zdarzenia, którzy niezwłocznie udali się do karetki. Jak podaje portal metropoliabydgoska.pl w wypadku poszkodowany został jeden z ratowników.

Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić