aktualizacja 

Małopolska. Tragiczny wypadek ukraińskiej rodziny na A4

Na autostradzie A4 w rejonie Brzeska doszło do bardzo przykrego zdarzenia. Samochód, którym podróżowała rodzina z Ukrainy, wypadł z drogi i rozbił się na poboczu. Niestety jedna z jadących w nim osób nie przeżyła.

Małopolska. Tragiczny wypadek ukraińskiej rodziny na A4
Rodzina z Ukrainy miała ogromnego pecha (Policja)

Jedną z ukraińskich rodzin spotkała kolejna tragedia. Podczas przejazdu przez Polskę ich auto rozbiło się na autostradzie A4 w rejonie Brzeska w woj. małopolskim. Pojazd wypadł z trasy, dachował, a następnie zatrzymał się na pasie zieleni.

Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 69-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem, następnie uderzył w elementy infrastruktury węzła autostradowego. Siła zderzenia była tak duża, że pojazd wyrzuciło w powietrze. Oprócz niego w aucie podróżowała również 62-letnia kobieta i dwie dziewczynki w wieku 10 i 13 lat.

Kobieta wraz z dziećmi znaleźli się poza samochodem. Mniej szczęścia miał kierowca, który został zakleszczony w pojeździe. Cała czwórka została przetransportowana do szpitala. Niestety pomimo wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł po kilku godzinach. Rodzina była w trakcie podróż na zachód.

Zobacz także: Kijów zostanie oblężony? Gen. Pacek tłumaczy strategię armii rosyjskiej
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić